Контакти

Адреса:
79024, м. Львів, вул. Новознесенська, 32
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЗНЕСІННЯ, РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛАНДШАФТНИЙ ПАРК

Контакти

Адреса:
79024, м. Львів, вул. Новознесенська, 32
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Діяльність

Збереження і відновлення довкілля; освітні та науково-дослідні програми; оздоровлення, відпочинок, туризм; озеленення, захист Грунтів від ерозії; малі архітектурні паркові форми, інформаційні знаки

Інформація

Найбільшим серед парків Львова є Регіональний ландшафтний парк “Знесіння”, який займає площу 312 га і розташований у північно-східній частині міста на території давнього села Знесіння.

Названа на честь християнського свята Вознесіння, ця земля криє в собі таємниці багатьох епох. На відстані 20 хвилинної прогулянки пішки від міської ратуші можна зустріти рідкісну степову рослинність, пісковики та вапняки зі скам’янілими рештками, вкриті лісом пагорби, мальовничі долини зі ставками і потоками. Все це доповнюється слідами давньоруських городищ, храмами і монастирями, старим цвинтарем, музеєм народної архітектури, зразками промислового будівництва, давніми пісковими та кам’яними кар’єрами і традиційною малоповерховою забудовою.

Це один з перших такого типу парків в Україні, заснованих у межах великого міста, і один з небагатьох, які виникли завдяки громадській ініціативі, що у 2000 р. було оцінено на рівні ICLEI – Міжнародної ради з місцевих екологічних ініціатив.

Важливим акцентом парку є його пейзажна цінність (перепад висот понад 100м) – з вершин пагорбів відкриваються чудові краєвиди міста, а своєю чергою, зелені пагорби Знесіння разом з Високим Замком формують відомий ще з гравюр ХVІст. характерний силует, який віддавна слугує візитною карткою Львова.
До найцікавіших для відвідування природних місць належать: парк „Стара стрільниця“, гора Стефана, гора Лева, гора Баба, потік Глибокий, потік Хомець, гора Хомець.

Рубрики

Оновлення даних: 05.07.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.