Універсальний львівський довідник

ЗЛЕТ, НАУКОВА СПІЛКА, ТОВ

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Коперника, 16
Поштова адреса:
79049, м. Львів, А/с 10424
Телефон основний:
(032) 2403363

Про компанію

Керівник:
Ковальчук Роман Миколайович — директор
Рік заснування:
1993

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Послуги фінансового консалтингу
”Навчально-інвестиційний проект Fx101 “101 УРОК ФОРЕКС”
Мета проекту
- отримання доходу від інвестицій на валютній біржі ФОРЕКС. Особливість проекту
- максимальна спрямованість на практичний трейдинг і стабільний позитивний результат.

Постійно діючі тренінг-курси для освоєння навичок роботи на валютному ринку ФОРЕКС проводить професійний трейдер. Пройшовши навчання по оригінальній авторській методиці WAVING, ви зможете отримувати дохід на депозит від 200% річних на коливаннях валютних курсів.
Для участі у проекті необхідно лише наявність комп’ютера з виходом в Інтернет і початковий капітал від $1000.
Ефективність авторської торгової системи ви маєте змогу щодня відслідковувати на сайті www.zlet.eu.pn.

Контактний телефон (032) 240-33-63 (11.00 - 21.00)

Рекламна інформація:

ВАЛЮТНА БІРЖА ФОРЕКС - ЗАРОБЛЯЄМО РАЗОМ!

Інвестиції на валютній біржі ФОРЕКС– ідеальний бізнес під час кризи

Згідно статистики, операціями на біржах охоплено 80% населення США, 65% - Євросоюзу і лише 0,9% населення України. Така ось невтішна статистика. І це дуже погано як для населення, так і для економіки, тому що сьогодні ступінь економічного розвитку країни багато у чому визначається ступенем охоплення населення біржовими операціями.
Найбільша біржа у світі – ФОРЕКС, щоденний обсяг валютних операцій на якій становить 4…5 трильйони доларів США. FOREX (від англ. FOReign EXchange) — глобальний міжбанківський валютний ринок, сформований у 1971 р. після відміни фіксованих курсів валют. Ринок ФОРЕКС функціонує цілодобово, крім вихідних і святкових днів. Основна мета операцій на ФОРЕКС – дохід на курсових різницях. Трейдери на ФОРЕКС отримують прибуток, купуючи валюту за нижчим курсом і продаючи за вищим або навпаки - продаючи за вищим і купуючи за нижчим.
З появою мережі інтернет і послуг маржинальної торгівлі змогу проводити операції на ФОРЕКС отримали також дрібні інвестори – невеликі фірми і приватні особи з капіталом від декількох сотень до декілької тисяч доларів США, працюючи за комп’ютером вдома чи в офісі. Прибутковість таких операцій коливається від 100 до 2000 % річних від суми вкладеного депозиту при контрольованому рівні ризику.
Операції на ФОРЕКС відносяться до бізнес-операцій з дуже високою дохідністю і одночасно з підвищеним ризиком. Основна запорука успішної торгівлі на ринку – досвід і професіоналізм трейдера. Без цього будь-які кошти, інвестовані на ФОРЕКС, опиняються під серйозною загрозою.
Поряд з цим ФОРЕКС на сьогодні найбільш рентабельний вид інвестування, з яким по дохідності не можуть зрівнятись жодні інші фінансові установи – інвестиційні компанії, пайові інвестиційні фонди, кредитні спілки, не кажучи уже про банківські депозити, відсотки по яких не покривають навіть інфляцію. Інвестування у нерухомість, землю, антикваріат, дорогоцінні метали також істотно поступається ринку ФОРЕКС за дохідністю і, крім того, це вимагає певного рівня знань. У кращому випадку такі інвестиції можуть допомогти тільки зберегти заощадження, але аж ніяк їх не примножити.
Отже, ринок ФОРЕКС – це сьогодні найкраще рішення для вітчизняних інвесторів - приватних осіб і підприємств, які мають тимчасово вільні кошти і хочуть їх не тільки пасивно зберігати, але і активно примножувати, щоб уже завтра мати значно більше.
Інвестиції на ринку ФОРЕКС – це ІДЕАЛЬНИЙ БІЗНЕС для підприємців. Це справа, яку можна розпочинати у будь-який момент майже “з нуля” - вона не вимагає значного початкового капіталу, офісу з дорогою оргтехнікою, довготривалих і добре налагоджених ділових зв’язків. Тут нема проблем з персоналом, постачальниками і покупцями. На ФОРЕКС нема договорів і угод, тут вас не підведуть недобросовісні контрагенти і партнери, не потурбують жодні державні контролюючі органи, тут абсолютно відсутня конкуренція. Фінансова криза для ФОРЕКС – поняття абстрактне і далеке.
На ФОРЕКС ви маєте справу тільки з валютами - абсолютно ліквідним товаром, який не знецінюється, не псується, не вимагає логістики, складських приміщень, транспортних витрат і витрат на рекламу. І поряд з цим цей товар має найвищу рентабельність і при вмілому з ним поводженні приносить дуже високий дохід за відносно короткий проміжок часу.
Але потрібно пам’ятати: фінансові операції на ФОРЕКС - це операції з підвищеним рівнем ризику, тому кожен інвестор повинен бути готовий прийняти на себе усю відповідальність за власні дії.
Інвестувати на ФОРЕКС можна 2-ма шляхами.
1. Пройти навчання, освоїти професію трейдера і торгувати на ринку самостійно (для приватних осіб) або направити на навчання свого представника – фінансового керуючого (для підприємств і організацій).
2. Через механізм довірчого управління, довіривши кошти сторонньому професійному трейдеру за винагороду.
Другий спосіб швидший, але більш ризикований і менш надійний. Перший вимагає часу і відносно невеликих початкових затрат коштів на навчання, але зате тут 100 % віддача, надійність і перспектива.
Практичній реалізації другого підходу присвячено навчально-інвестиційний проект Fx101 у рамках надання послуг фінансового консалтингу від ТОВ НС «ЗЛЕТ».

Детальна інформація і умови участі у проекті для корпоративних і приватних інвесторів - на сайті http://www.zlet.eu.pn.

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
06.10.2015