ДИСТРИБУЦІЙНА КОМПАНІЯ АЛКОГОЛЮ
Адреса:
79035, м. Львів, вул. Бузкова, 2
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ДИСТРИБУЦІЙНА КОМПАНІЯ АЛКОГОЛЮ

ДИСТРИБУЦІЙНА КОМПАНІЯ АЛКОГОЛЮ
Адреса:
79035, м. Львів, вул. Бузкова, 2
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ДИСТРИБУЦІЙНА КОМПАНІЯ АЛКОГОЛЮ
Адреса:
79035, м. Львів, вул. Бузкова, 2
Факс:

Діяльність

Українська дистрибуційна компанія «ЗЕВС» успішно здійснює діяльність у сфері гуртового та роздрібного продажу алкогольної продукції по всій території України з 1998 року.

Компанія «ЗЕВС» оперує широким списком пропозиції найменувань товарів, виготовлених світовими лідерами індустрії алкогольних напоїв, серед яких:
- ТМ Золотий Лев;
- ТМ Львівський Стандарт;
- ТМ Криївка;
- ТМ Perlova;
- багато інших.

Інформація

Дистрибуційна компанія «ЗЕВС» розпочала свою діяльність у Львові у 1991 році. За цей час діяльності підприємство встигло здобути власне місце на українському ринку алкогольних напоїв, і продовжує розширювати ринок власного збуту серед інших країн, завдяки високій якості своєї продукції. За роки діяльності компанія «ЗЕВС» зарекомендувала себе як надійний партнер, який цінує побажання своїх клієнтів.

Дистрибуційна підтримка компанії здійснюється через три центри дистрибуції, діяльність яких розповсюджується на клієнтів по всій території України та 6 країн світу. Сильна команда разом із ґрунтовними знаннями про локальні ринки алкогольної продукції дозволяє «ЗЕВСОВІ» взаємовигідно співпрацювати зі своїми постачальниками і клієнтами.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1998
Кількість працівників:
61 чол.
Оновлення даних: 13.08.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

дистрибютор алкоголю, гурт горілки, закупівлі алкоголю львів, елітний алкоголь львів, елітні алкогольні напої, преміум горілка, гуртовий продаж алкоголю, купити горілку, магазин горілки, алкогольні напої купити львів, алкогольні напої ціни, алкомаркет львів ціни, асортимент горілки, вартість горілки, широкий асортимент горілки

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.