СОНЦЕМЕД, МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ МЕДТЕХНІКА
Адреса:
79040, м. Львів, вул. Патона, 37
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

СОНЦЕМЕД, МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ МЕДТЕХНІКА

СОНЦЕМЕД, МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ МЕДТЕХНІКА
Адреса:
79040, м. Львів, вул. Патона, 37
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
СОНЦЕМЕД, МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ МЕДТЕХНІКА
Адреса:
79040, м. Львів, вул. Патона, 37

Діяльність

Наша продукція:
- засоби реабілітації: ходунки, милиці, тростини, підлокітники, інвалідні ліжка, інвалідні візки, крісла туалети та аксесуари до них;
- ортопедичні вироби: бандажі, корсети, пояси, наколінники, ортези, тутори, комірці Шанца та Філадельфія, коректори осанки, компресійний трикотаж, ортопедичне взуття, ортопедичні подушки;
- медичне взуття;
- медична техніка: тонометри, глюкометри, інгалятори, термометри, крокоміри;
- масажери Ляпко, Кузнєцова, голки акупунктурні, масажні вакуумні банки;
- медичні інструменти: ножниці, зажими, голкотримачі, пінцети, голки та ін.;
- ремонт тонометрів.

Інформація

В мережі магазинів «МЕДТЕХНІКА» працюють кваліфіковані спеціалісти, які завжди раді відповісти на всі Ваші запитання і надати кваліфіковану консультацію. Також до Ваших послуг ремонт тонометрів.

В інтерні - магазині представлений широкий вибір медтехніки як для домашнього, так і для використання в медичних установи. У мережі магазинів «МЕДТЕХНІКА» Ви знайдете безліч тонометрів, глюкометрів та інгаляторів за доступною ціною.

Також користується великою популярністю розділ краса і здоров’я. Тут можна знайти корисні та ефективні косметичні засоби, тренажери і масажери, а також відмінні ідеї подарунків для дорослих та дітей.

У всіх нас є бабусі і дідусі, літні родичі, яким вже багато років і які потребують особливого догляду, особливо якщо вони чимось хворіють. У мережі магазинів «МЕДТЕХНІКА» можна полегшити їм життя за допомогою таких товарів як інвалідні коляски, палиці, біотуалети, протипролежневі матраци, ортопедичні подушки. Все це зробить їх життя комфортнішим.

Окремою категорією в нашій мережі представлене ортопедичне взуття. Зараз у магазинах дуже складно знайти дійсно якісне взуття, яке б відповідала Вашій нозі, не втомлювало і не натирало ноги. У «МЕДТЕХНІЦІ»можна замовити якісне ортопедичне взуття для дітей і дорослих. Воно враховуватиме всі анатомічні особливості Ваших ніг, допоможе виправити викривлення стопи і вилікувати плоскостопість.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Струк Олександра Станіславівна — глава
Рік заснування:
2009

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 20:00
Вівторок:
09:00 — 20:00
Середа:
09:00 — 20:00
Четвер:
09:00 — 20:00
П'ятниця:
09:00 — 20:00
Субота:
10:00 — 19:00
Неділя:
10:00 — 18:00
Оновлення даних: 07.06.2024 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.