Контакти

Фактична адреса:
79071, м. Львів, вул. Кульпарківська 200а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКА ФІЛІЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ БІЗНЕС АСОЦІАЦІЇ

Контакти

Фактична адреса:
79071, м. Львів, вул. Кульпарківська 200а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79071, м. Львів, вул. Кульпарківська 200а
Телефони:

Діяльність

Об’єднує компанії Західного регіону країни задля покращення інвестиційного клімату і створення кращих умов ведення бізнесу в Україні.

Члени асоціації користуються такими важливими перевагами: колективним захистом інтересів галузі в цілому і конкретного підприємства зосібна на всіх рівнях виконавчої влади; отримання консультаційних послуг, регулярної інформаційної підтримки; можливість навчання і розвитку персоналу; участь в масштабних промоакціях і соціальних проектах.

Інформація

Європейська Бізнес Асоціація розпочала свою діяльність в 1999 році при підтримці Єврокомісії, для захисту інтересів міжнародних та локальних компаній України на всіх рівнях державної влади. Сьогодні членство в ЄБА мають 900 компаній, які скооперувались для того, щоб справити потужний вплив на розвиток економіки країни, підвищення статусу країни на міжнародній арені і сповна скористатися можливостями, які надає участь в найвпливовішій бізнес-спілці України. Членство в асоціації мають такі відомі фірми, як NESTLE, Київстар, Vasil Kisil, GEMIUS, BDO, IDS Borjomi Ukraine, Rasio, Pepsico та інші.

Західноукраїнська філія ЄБА охоплює Львівську, Тернопільську та Івано-Франківську області і обслуговує понад 100 підприємств, які користуються іноземними інвестиціями. В регіональному офісі працює 7 комітетів і дві робочі групи. Вони визначають спільну позицію щодо тих чи інших питань, узагальнюють бачення проблем чи перспектив розвитку галузі, шляхи досягнення поставлених задач. В офісі регулярно проводяться загальні збори і різноманітні заходи.

Європейська Бізнес асоціація – універсальний інструмент для бізнесу!

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Антон Подільчак — виконавчий директор
Рік заснування:
2004

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 29.03.2024 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.