Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Зелена 115б
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

КОМПАНІЯ ZEFIRITY

Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Зелена 115б
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Зелена 115б
Телефони:

Діяльність

Розробка веб-сайтів
Розробка сайтів на WordPress
Послуги фотографа
Комплексний інтернет-маркетинг
SEO просування сайтів
Контекстна реклама в Google ADS
Послуги SMM

Інформація

Zefirity | Розробка та веб-дизайн корпоративних сайтів, каталогів та інтернет-магазинів & послуги з інтернет-маркетингу (SEO | PPC | SMM)
Перетворимо ваші ідеї в суцільну реальність за допомогою ефективних інструментів з розробки сайтів, веб-дизайну, SEO просування та цифрового маркетингу

З ЧОГО ВСЕ ПОЧАЛОСЬ?

Більше 5-ти років тому кожен з нас розвивався успішно як професіонал, працював на фрілансі, в агентствах, іт компаніях. Середній період співпраці наших спеціалістів з клієнтами - більше 3-х років та з кожним роком він зростає. Ми пишаємося успіхом наших клієнтів та нам приємно знати, що ми виклались на всі 100%, щоб допомогти їм стати ще кращими.

Ми не обіцяємо, ми виконуємо.

У 2020 році ми вирішили об’єднатись та поділитись досвідом один з одним, щоб як найефективніше надавати послуги клієнтам та побудувати успішну довгострокову співпрацю з цифрового маркетингу та автоматизації бізнес-процесів в інтернет-середовищі завдяки якісно продуманих рішень у веб-розробці, UX та SEO просуванні.

Будемо корисні, якщо:

Ви – клієнт, який бажає успішно вивести свій бізнес в інтернет-середовище. Ми допоможемо розробити сучасний, зручний та ефективний (з врахуванням вимог пошукових систем) веб-ресурс, який стане для Вас ефективним інструментом з продажу ваших товарів чи послуг.

‌Ви – компанія, яка шукає відповідального партнера для реалізації Ваших проектів. У нас є досвід співпраці з командами по всьому світу, тому якість виконання робіт, чітке дотримання вимог та веселу комунікацію – гарантуємо!

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 18:00
Вівторок:
10:00 — 18:00
Середа:
10:00 — 18:00
Четвер:
10:00 — 18:00
П'ятниця:
10:00 — 18:00
Оновлення даних: 24.09.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.