Контакти

Фактична адреса:
79020, м. Львів, вул. Панча, 5
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

VETPRAKTIK, ВЕТЕРИНАРНИЙ КАБІНЕТ

Контакти

Фактична адреса:
79020, м. Львів, вул. Панча, 5
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79020, м. Львів, вул. Панча, 5
Телефони:

Діяльність

Послуги: Діагностика, Аналіз крові, Зішкріб з шкіри та вух, Вакцинація, Хірургічні операції, Кастрація, Стерилізація, Ортопедичні операції, Зняття зубного каменю, Видалення молочних зубів, Лікування інфекційних хвороб, Стрижка собак і котів, Чіпування, Лікування екзотичних тварин, Стаціонар для котів, Денний стаціонар для маленьких собак.
Ми проводимо наступні діагностичні тести: Загальний аналіз крові, Біохімічний аналіз крові, Зішкріби шкіри, Мазки з вух, Аналіз сечі, Мазки із визначенням чутливості до антибіотиків, Аналізи крові на токсоплазмоз, лептоспіроз, бабезіоз.

Інформація

Ветеринарний кабінет «Vetpraktik» пропонує широкий спектр послуг для вашого улюбленця. Що б не сталося зі здоров’ям кота, собаки, морської свинки, хом’яка, папуги чи іншої тварини, наші спеціалісти зроблять все можливе, щоб вирішити проблему, а допоможе їм в цьому сучасна ветеринарна лабораторія облаштована на базі нашого кабінету. Тут виконуються дослідження від найпростішого аналізу сечі чи загального аналізу крові до аналізів крові на гострі інфекційні захворювання.

Багаторічний досвід кожного з лікарів сприяє якісному лікуванню та одужанню тварини в короткі терміни. Окрім, терапевтичного лікування в ветеринарному кабінеті «Vetpraktik» можна здійснити хірургічні та ортопедичні операції, в тому числі стерилізацію та кастрацію тварин, а також отримати професійні поради по утриманню тварин, зокрема в післяопераційний період.

Для зручності клієнтів в кабінеті «Vetpraktik» є власна ветеринарна аптека.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 19:00
Вівторок:
10:00 — 19:00
Середа:
10:00 — 19:00
Четвер:
10:00 — 19:00
П'ятниця:
10:00 — 19:00
Субота:
10:00 — 18:00
Неділя:
11:00 — 16:00
Оновлення даних: 19.01.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.