Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Гоголя, 1.
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЗАЛІЗНИЧНІ КАСИ ПОПЕРЕДНЬОГО ПРОДАЖУ КВИТКІВ

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Гоголя, 1.
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Гоголя, 1.
Телефони:

Діяльність

Укрзалізниця вже здійснює попередній продаж квитків на 204 поїзди нового графіка руху на 2014/2015 рр., який вводиться в дію 1 червня. Станом на 21 травня уже відкрито попередній продаж квитків на 164 поїзди внутрішнього сполучення формування залізниць України. Також відкрито попередній продаж квитків на 40 поїздів, що курсують у сполученні з країнами СНД. З них формування залізниць України – 26 та формування країн СНД – 14.


На усі поїзди зменшено термін попереднього продажу квитків. Так, їх реалізація розпочинатиметься за 30 діб до відправлення поїзда, тоді як раніше продаж розпочинався за 45 діб.

Інформація

Залізничні каси попереднього продажу квитків, розташовані на вулиці Гнатюка, пропонують жителям Львова послугу покупки залізничних квитків.

Каси розташовані в просторій великій будівлі, що дозволяє з комфортом купувати квитки навіть в тому випадку, якщо в приміщенні знаходиться дуже багато людей.

У касах працюють досвідчені касирки, які готові моментально відповісти на будь-які ваші питання щодо роботи залізниці, а також допоможуть вам вибрати кращий варіант для того щоб дістатися до необхідного пункту призначення.

У приміщенні кас розташована велика кількість сидячих місць.

У приміщенні кас працюють кондиціонери тому навіть в жаркий літній день ви зможете розраховувати на комфортне обслуговування.

Завдяки тому, що каси розташовані в центрі міста дістатися до них з комфортом можна з будь-якої частини міста скориставшись маршрутками або трамваями, які йдуть туди з самих різних вулиць.

Також варто відзначити зручний графік роботи кас - вони працюють з дев’ятої ранку до сьомої вечора без обідньої перерви.

Також в дані каси ви можете звернутися в тому випадку, якщо вам потрібно повернути раніше куплені квитки.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 19:00
Вівторок:
09:00 — 19:00
Середа:
09:00 — 19:00
Четвер:
09:00 — 19:00
П'ятниця:
09:00 — 19:00
Субота:
09:00 — 19:00
Неділя:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 03.06.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.