Універсальний львівський довідник

МЕБЛІ-СЕРВІС, ГОЛОВНИЙ ОФІС

Адреса:
80200, Львівська обл., Радехівський р-н, м. Радехів, вул. Витківська, 44
Телефон основний:
Телефон бухгалтера:
Телефони:

Про компанію

Рік заснування:
1998
Чисельність працівників:
700

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Виробництво і продаж якісних сучасних меблів і дубової фризи за розумними цінами; послуги веб-дизайнера; 3D дизайн; он-лайн 3D калькулятор; співпраця з роздрібними і гуртовими клієнтами; доставка по Україні.

В асортименті: вітальні, спальні, дитячі, передпокої, столи, стільці, комоди, тумби для взуття, модульні системи на різний смак; м’які меблі – дивани-трансформери, ліжка, гарнітури, тахти, крісла, міні-диванчики для дітей, м’які куточки для кухонь; а також вироби з натурального дерева.

Вся продукція відповідно сертифікована, надійна і безпечна.

Рекламна інформація:

ТзОВ «Мебель-Сервіс» - компанія, що завоювала міцні позиції на меблевому ринку України і за її межами. Діяльність її розпочалася в 1998 році з мінімальних обсягів виробництва корпусних меблів, а сьогодні місячний обіг коштів складає більше 3 млн. гривень, представництво фірми є в кожній області України, а також в Латвії, Литві, Грузії, Болгарії, Польщі, Молдові, Росії, Азербайджані, Білорусії, Румунії, Казахстані, Туркменістані і Киргизстані. Лише висока конкурентна спроможність продукції могла вивести «Мебель-Сервіс» в ряд крупних вітчизняних експортерів, які пропонують не сировину, а готову продукцію для споживача. Їх репутація працює на престиж держави!

Стратегія, яка принесла успіх компанії – оптимальне зниження ціни, задля того, щоб пересічний українець мав змогу обставити свою оселю новими сучасними меблями гарної якості. Це вдалося завдяки використанню нестандартних підходів у організації виробничого процесу, використанню оригінальних матеріалів та модернізації устаткування. Внаслідок таких заходів, компанія зайняла солідну частину вітчизняного ринку і утримує стабільний попит на свої меблі.

Підприємство «Мебель-Сервіс» справляє потужний вплив і на соціальне становище в регіоні. Створено більше 700 робочих місць, на яких робітники забезпечені достойною заробітною платою, що виплачується вчасно. Також вони користуються соціальним захистом, передбаченим трудовим законодавством.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
25550470

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:30
Вівторок:
від 09:00 до 17:30
Середа:
від 09:00 до 17:30
Четвер:
від 09:00 до 17:30
П'ятниця:
від 09:00 до 17:30
Субота:
від 09:00 до 14:00

Службова інформація

Дата перевірки:
16.03.2017