Універсальний львівський довідник

ЖИДАЧІВСЬКЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ

Фактична адреса:
81700Львівська обл., Жидачівський р-н, м. Жидачів, вул. Грюнвальдська, 80
Телефон основний:
Телефон бухгалтера:

Про компанію

Керівник:
Небожук О. — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Наші професії:

-Слюсар з ремонту автомобілів;
-Тракторист-машиніст с/г виробництва;
-Водій автомобіля (кат.»В»,»С»);
-Кравець;
-Кухар, кондитер;
-Офіціант, бармен, кухар.

Рекламна інформація:

На території ліцею розташовані: адміністративний корпус, 4 навчальні корпуси, гуртожиток на 200 місць, функціонують: стадіон, спортзал, їдальня, бібліотека, створено музей народних ремесел і побуту. Теоретичне навчання здійснюється у 24 навчальних кабінетах, з них - 14 кабінетів спецдисциплін, 10 кабінетів із загальноосвітніх предметів. Функціонує кабінет інформатики обладнаний компютерною технікою із забезпеченням доступу до мережі Інтернет.

Для проведення уроків виробничого навчання та формування практичних умінь та навичок учнів ліцею обладнано лабораторії по спеціальностях: ”слюсар з ремонту автомобілів”, ”тракторист-машиніст с/г виробництва”, ”кухар, кондитер”, ”офіціант, бармен”. Діють обладнані усіма необхідними засобами навчання ремонтні майстерні: кравецька, слюсарна, пункт технічного обслуговування, кафе-майстерня.

Машинно-тракторний парк ліцею включає трактори різних марок, комбайни, легкові та вантажні автомобілі, спецтехніку та різні сільськогосподарські машини. Техніку водіння учні вдосконалюють на автодромі.

Приміщення ферми орендує ПП ”Козак”, який займається розведенням та утриманням породистих коней та навчає бажаючих кінній їзді.
Інженерно-педагогічний колектв ліцею складає 46 осіб. Шляхом запровадження інноваційних технолгій всю роботу колектив спрямовує на вдосконалення навчально-виховного процесу та підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників.

У ліцеї успішно впроваджена система позаурочної зайнятості учнів за інтересами. Кожен має можливість розвинути свої творчі та інтелектуальні здібності, беручи участь у гуртках художньої самодіяльності,
технічної творчості, спортивних секціях.

Службова інформація

Дата перевірки:
21.03.2019