Контакти

Фактична адреса:
79026, м. Львів, вул. Лазаренка, 4
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СТРАХОВИЙ АЛЬЯНС, ЛЬВІВСЬКА ДИРЕКЦІЯ, ПРАТ

Контакти

Фактична адреса:
79026, м. Львів, вул. Лазаренка, 4
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79026, м. Львів, вул. Лазаренка, 4
Телефони:

Діяльність

Пропонуємо послуги страхування для приватних і корпоративних клієнтів. Фізичним особам: страхування нещасних випадків, майна, транспорту, туристичних поїздок. Юридичним особам: страхування транспорту, вантажів, відповідальності, особисте страхування персоналу. Он-лайн страхування КАСКО, ОСЦПВ, ДЦВ, туристів, сплата страхового платежу через мережу інтернет. Додаткова послуга від ЄСА – безкоштовна допомога кваліфікованого адвоката в випадку кризової ситуації.

Інформація

Компанія провадить успішну діяльність на ринку страхових послуг з 1994 року і сьогодні це один з найбільш стійких до фінансових коливань страховиків. В тяжких економічних умовах сьогодення рейтинг Альянсу визначено на рівні uaАА, що означає високу фінансову стійкість, порівняно з конкуруючими фірмами. Пакет отриманих ліцензій дає право ЄСА надавати більше 30 видів обов’язкового і добровільного страхування. Число задоволених клієнтів в Україні сягає 400 тис., а виплати страхових відшкодувань тільки за 2016 рік перевищили 36 млн. гривень. Компанія є членом ядерного страхового пулу та Моторного страхового бюро України.

Наші страхувальники можуть абсолютно безкоштовно скористатися допомогою досвідченого адвоката в випадку кризи. А задля того, щоб мінімізувати турботи своїх клієнтів, фірма запровадила он-лайн обслуговування. Деякі поліси можна придбати не виходячи з дому, так само і оплачувати страхові внески.

«Європейський страховий альянс» бере активну участь в суспільному житті країни. Остання благодійна акція – наповнення «Коробочки хоробрості». Це – подарунки хворим дітям, які мужньо переносять процедури в відділенні онкогематології Охмадиту.

Надійний страховий партнер – гарантія виходу зі складних ситуацій, які трапляються в житті.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1994

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 15.02.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.