Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Федорова, 11
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ШАТЛЕН, МАГАЗИН АНТИКВАРІАТУ

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Федорова, 11
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Федорова, 11
Телефони:

Діяльність

Продаж і скупка антикваріату: старовинного посуду і предметів сервіровки столу з фарфору, срібла та мельхіору; інтер’єрного декору; годинників; монет; меблів; антикварних і сучасних виробів мистецтва – ікон, живопису, графіки, скульптури, ювелірних прикрас та біжутерії. Весь представлений асортимент має художню цінність.

В магазині надаються консультації фахівців, здійснюється оцінка ринкової вартості раритетів.

Інформація

Якщо ви є шанувальником антикваріату – завітайте у магазин ”Шатлен”. Тут ви знайдете великий вибір предметів старовини, які стануть відмінним вкладенням коштів, бо їхня вартість з часом не знецінюється, а тільки росте. Таке надбання – інвестиція в майбутнє, а подібний подарунок високо оцінюється. Бо ж кожен екземпляр в колекції закладу створений не раніше, ніж 60 років тому і має художнє, етнографічне, історичне чи наукове значення. Всі вони підлягають охороні і збереженню, як невідновлювані цінності людства.

На вітринах ”Шатлен” представлені предмети посуду, особистого вжитку, меблі і прикраси ХІХ-ХХ століття і старіші, відомих торгових марок того часу, а також твори художників різних епох і ювелірні вироби, як раритетні, так і сучасні. Кваліфіковані спеціалісти здійснюють експертну оцінку старожитностей і оголошують їх реальну вартість. Якщо ж ви бажаєте зробити покупку, вам нададуть консультацію про цінність обраного предмету і перспективи зростання його вартості в майбутньому. Особливо важливо це для клієнтів, які поповнюють приватні або державні колекції, експозиції музеїв та мистецьких галерей.

В часи, коли все так стрімко міняється – магазин антикваріату ”Шатлен” пропонує речі, які непідвладні часові.

Рубрики

Графік роботи

Вівторок:
11:00 — 19:00
Середа:
11:00 — 19:00
Четвер:
11:00 — 19:00
П'ятниця:
11:00 — 19:00
Субота:
11:00 — 19:00
Неділя:
11:00 — 15:00
Оновлення даних: 12.03.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.