Універсальний львівський довідник

ШАТЛЕН, МАГАЗИН АНТИКВАРІАТУ

Фактична адреса:
79008м. Львів, вул. Федорова, 11
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Продаж і скупка антикваріату: старовинного посуду і предметів сервіровки столу з фарфору, срібла та мельхіору; інтер’єрного декору; годинників; монет; меблів; антикварних і сучасних виробів мистецтва – ікон, живопису, графіки, скульптури, ювелірних прикрас та біжутерії. Весь представлений асортимент має художню цінність.

В магазині надаються консультації фахівців, здійснюється оцінка ринкової вартості раритетів.

Рекламна інформація:

Якщо ви є шанувальником антикваріату – завітайте у магазин ”Шатлен”. Тут ви знайдете великий вибір предметів старовини, які стануть відмінним вкладенням коштів, бо їхня вартість з часом не знецінюється, а тільки росте. Таке надбання – інвестиція в майбутнє, а подібний подарунок високо оцінюється. Бо ж кожен екземпляр в колекції закладу створений не раніше, ніж 60 років тому і має художнє, етнографічне, історичне чи наукове значення. Всі вони підлягають охороні і збереженню, як невідновлювані цінності людства.

На вітринах ”Шатлен” представлені предмети посуду, особистого вжитку, меблі і прикраси ХІХ-ХХ століття і старіші, відомих торгових марок того часу, а також твори художників різних епох і ювелірні вироби, як раритетні, так і сучасні. Кваліфіковані спеціалісти здійснюють експертну оцінку старожитностей і оголошують їх реальну вартість. Якщо ж ви бажаєте зробити покупку, вам нададуть консультацію про цінність обраного предмету і перспективи зростання його вартості в майбутньому. Особливо важливо це для клієнтів, які поповнюють приватні або державні колекції, експозиції музеїв та мистецьких галерей.

В часи, коли все так стрімко міняється – магазин антикваріату ”Шатлен” пропонує речі, які непідвладні часові.

Графік роботи

Вівторок:
від 11:00 до 19:00
Середа:
від 11:00 до 19:00
Четвер:
від 11:00 до 19:00
П'ятниця:
від 11:00 до 19:00
Субота:
від 11:00 до 19:00
Неділя:
від 11:00 до 15:00

Службова інформація

Дата перевірки:
12.03.2019