Універсальний львівський довідник

УКРПРОМТЕХНОЛОГІЯ, НПП ТОВ

Юридична адреса:
49107, м. Дніпро, вул. Високовольтна, 47
Фактична адреса:
49107м. Дніпро, шосе Запорізьке, 26
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Дядюра Дмитро Володимирович — директор
Рік заснування:
2009
Чисельність працівників:
20

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво інших кольорових металів
  • Виробництво інших кольорових металів
  • Виробництво будівельних металевих конструкцій
  • Виготовлення інших готових металевих виробів

Продукція, послуги:

Пропонуємо скористатись такими послугами:
- нержавіючий металопрокат - нержавіючі листи, труби, сортовий прокат нержавійки, трубопровідна арматура, дріт, електроди;
- прокат міді, алюмінію, латуні, бронзи, титану та ін. кольорових металів - труби, листи, дріт, шини, чушка, сортовий прокат та ін.;
- надаємо послуги порізки та порубки металу за розмірами замовника;
- доставка прокату по Україні власним або найманим транспортом.

Рекламна інформація:

Компанія ТОВ «НВП Укрпромтехнологія» спеціалізується на оптових і роздрібних поставках кольорового і нержавіючого прокату за вигідними цінами, з доставкою по Україні.

На складі компанії є широкий асортимент продукції ходових марок, крім це можлива поставка прокату під замовлення. У нас ви можете купити нержавіючі листи, труби, дріт і сортовий прокат нержавійки, а також прокат алюмінію, міді, бронзи, латуні, титану, вироби з рідкісних кольорових металів. Товар - сертифікований.

У нас можна придбати продукцію:
• нержавіючий прокат - нержавіючі труби, листи, трубопровідну арматуру, сортовий прокат, димарі з нержавіючої сталі;
• мідь, алюміній, латунь, бронзу і титан - в т.ч. мідні труби і трубки, мідні листи, мідний дріт, бронзові труби і втулки та ін.

Ми працюємо і з великими будівельними та виробничими компаніями, і приватними особами. Товар доставляється по Україні транспортом продавця або найманими перевізниками. Клієнти компанії можуть скористатися послугами порубки і порізки металу за необхідними розмірами.

Діє гнучка цінова політика, передбачені знижки і відстрочка платежу до 120 днів для постійних клієнтів компанії. Середній термін обробки замовлення і доставки металу споживачеві - 3 робочих дні.

У нас налагоджено оперативний зв’язок з клієнтами, зв’язавшись з нашими консультантами, можна дізнатися актуальні ціни на продукцію, стан вашого замовлення, отримати вичерпну консультацію по товару і пропонованим додатковим послугам компанії.

Ключові слова:

труба нержавіюча, труба мідна, труба алюмінієва, лист нержавіючий, труба нержавіюча сталь, кольоровий метал, кольоровий прокат, мідний прокат, мідний лист, мідний дріт, шина мідна, алюмінієвий прокат, алюмінієвий лист, алюмінієвий куточок, алюмінієвий дріт, бронзові втулки, продаж титану, труба латунна, нержавійка ціна, харчова нержавіюча сталь, труба нержавіюча, купити нержавійку, дріт нержавіючий, лист нержавійки, металопрокат у львові

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
36496024

Графік роботи

Понеділок:
від 08:30 до 17:00
Вівторок:
від 08:30 до 17:00
Середа:
від 08:30 до 17:00
Четвер:
від 08:30 до 17:00
П'ятниця:
від 08:30 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Артем
Дата перевірки:
08.07.2019