Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Лісна, 50а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЕСКУЛАП, ВЕТЕРИНАРНИЙ КАБІНЕТ

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Лісна, 50а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Лісна, 50а
Телефони:

Діяльність

Наші послуги: Огляд та консультація ветеринара, Щеплення/вакцинація, Протипаразитна обробка, Гігієна тварин, Хірургія (в тому числі операції на суглобах, кастрація, стерилізація, хірургічна обробка ран), Стоматологія, Дерматологія, Діагностика захворювань та лабораторні дослідження, Грумінг.

Інформація

Попри важливість своєчасної ветеринарної допомоги, деякі господарі абсолютно не мають можливості швидко доставити домашнього улюбленця до клініки. В таких випадках ветеринарна допомога на дому стане справжнім порятунком та найкращим виходом з ситуації. Саме таку послугу пропонує ветеринарна клініка «Ескулап». При цьому рівень ветеринарної допомоги залишається на високому рівні.

Відмінним від попереднього рішенням являється стаціонар на базі клініки. Можна залишити свого улюбленця в клініці, де тварина отримає цілодобовий нагляд висококваліфікованих спеціалістів. Зокрема це важливо в післяопераційний період, коли тварина потребує особливої турботи та догляду до повного одужання.

Ветеринарна клініка «Ескулап» постійно удосконалюється та росте. Професійний ріст лікарів полягає в відвідуванні семінарів, конгресів, майстер-класів, а новітнє обладнання запобігає моральному старінню інвентаря.

Рубрики

Оновлення даних: 19.02.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.