Універсальний львівський довідник

ЕСКУЛАП, ВЕТЕРИНАРНИЙ КАБІНЕТ

Фактична адреса:
79000м. Львів, вул. Лісна, 50а
Телефон основний:
(098) 0386688
Телефони:
(066) 3546688

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Наші послуги: Огляд та консультація ветеринара, Щеплення/вакцинація, Протипаразитна обробка, Гігієна тварин, Хірургія (в тому числі операції на суглобах, кастрація, стерилізація, хірургічна обробка ран), Стоматологія, Дерматологія, Діагностика захворювань та лабораторні дослідження, Грумінг.

Рекламна інформація:

Попри важливість своєчасної ветеринарної допомоги, деякі господарі абсолютно не мають можливості швидко доставити домашнього улюбленця до клініки. В таких випадках ветеринарна допомога на дому стане справжнім порятунком та найкращим виходом з ситуації. Саме таку послугу пропонує ветеринарна клініка «Ескулап». При цьому рівень ветеринарної допомоги залишається на високому рівні.

Відмінним від попереднього рішенням являється стаціонар на базі клініки. Можна залишити свого улюбленця в клініці, де тварина отримає цілодобовий нагляд висококваліфікованих спеціалістів. Зокрема це важливо в післяопераційний період, коли тварина потребує особливої турботи та догляду до повного одужання.

Ветеринарна клініка «Ескулап» постійно удосконалюється та росте. Професійний ріст лікарів полягає в відвідуванні семінарів, конгресів, майстер-класів, а новітнє обладнання запобігає моральному старінню інвентаря.

Службова інформація

Дата перевірки:
13.04.2018