Універсальний львівський довідник

ЕЛЬДОРАДО, МЕРЕЖА СУПЕРМАРКЕТІВ ЕЛЕКТРОНІКИ

Фактична адреса:
79000м. Львів
Телефон основний:

Про компанію

Рік заснування:
1999

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Продаж широкого асортименту побутової техніки: телефонів, планшетів, комп’ютерної, аудіо-відео-; приладів для дому, кухні, красоти і здоров’я, відпочинку, подорожей та розваг.

Додаткові послуги: безкоштовна доставка товарів (при здійсненні покупки на певну суму); гарантійне обслуговування на протязі 2-х, 3-х чи 5-ти років; інтернет-шопінг; надання кредитів, або можливості часткової виплати; страхування відповідальності перед третіми особами.

В мережі діє програма, згідно з якою покупець може отримати компенсацію за те, що знайде аналогічний товар по дешевшій ціні.

Рекламна інформація:

Мережа магазинів якісної побутової техніки почала будуватися з 1999 року і протягом 18 років об’єднала такі потужні торгові бренди: «Домотехніка», «АБВ» і «МегаМакс», а злиття з мережею «Технополіс» поклало початок новому етапу діяльності бренду, як беззаперечного лідера в своєму сегменті.

Сьогодні ТМ представляють 150 торгових закладів у 60 містах України. У Львові працює 4 магазини в різних районах міста. Також всі товари можна придбати через інтернет, скориставшись послугами інноваційного мультиканального проекту – OmniChannel.

Завдяки злагодженій роботі всіх підрозділів фірми, розуміння глобальних тенденцій споживчого ринку і чіткій, виваженій стратегії розвитку співпраці з партнерами, мережа магазинів «Ельдорадо» може запропонувати своїм покупцям найнижчі ціни на більш як 50000 оригінальних товарів відомих світових брендів. Це підтверджує програма «Захист гаманця». Кожен, хто приймає в ній участь може отримати 200% компенсації від вартості товару, якщо виявить у конкурентів дешевшу ціну. Це вагомий доказ справедливості цінової політики мережі.

Компанія проводить строгу політику конфіденційності. Жодна інформація про суму покупок, особисті дані, або спосіб оплати не стане надбанням громадськості або уповноважених органів, згідно з законодавством про захист персональних даних.

Службова інформація

Дата перевірки:
24.02.2017