Універсальний львівський довідник

КНЯЖИЙ ДІМ, БАНКЕТНИЙ ЗАЛ

Адреса:
79007, м. Львів, вул. Джерельна, 18
Телефон основний:
(097) 3935349
Телефони:
(093) 7514191

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Смачні страви української та європейської кухні, просторий танцювальний зал, хороше обслуговування.

”Княжий дім” підійде не лише для святкування весіль, а й для проведення банкетів, корпоративів, фуршетів, презентацій, конференцій та ювілеїв.

Організація бенкету від 80 до 240 осіб (500-600 грн./особу, без алкоголю та оренди, розмір авансу - за домовленістю).

Рекламна інформація:

Банкетний комплекс має у своєму розпорядженні всі умови для проведення святкових заходів на найвищому рівні: корпоративних свят, приватних вечірок, весіль, днів народжень чи презентацій. Тут Вам допоможуть створити необхідну атмосферу для вашого свята відповідно до ваших смаків, настрою і тематики.

Завітавши до банкетного комплексу “Княжий дім” Ви маєте унікальну можливість зробити Ваше свято не забутнім.

До Ваших послуг 4 просторі зали: банкетний, танцювальний, фуршетний, а також зал відпочинку з домашнім затишком: столиками і м’якими диванами. Банкетний комплекс площею 900 м кв. розрахований до 240 посадочних місць (10 круглих столів по 12 місць на один стіл і 20 квадратних столів), оформлений в класичному стилі в приємній кольоровій гаммі з високими стелями, що надає цьому закладу величності та справляє враження справжнього палацу. Доповнюють та чудово завершують інтер’єр банкетного залу дизайнерські люстри та ковані орнаменти на сходах.

Ми щиро допоможемо розділити Вашу радість в колі родини та близьких Вам людей у нашому ресторані. Звертайтеся і не пошкодуєте!!!

Ключові слова:

банкетний зал для весілля, банкетні зали, оренда банкетного залу, святкове оформлення залу на весілля, ресторан, організація весілля, оформлення банкетного залу, весільний банкет,

Службова інформація

Профіль редагував:
Олександр — співвласник
Дата перевірки:
14.11.2017