Контакти

Адреса:
79019, м. Львів, просп. Чорновола, 4
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

СЕРВІС-ЦЕНТР, СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Контакти

Адреса:
79019, м. Львів, просп. Чорновола, 4
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79019, м. Львів, просп. Чорновола, 4
Телефони:

Діяльність

Гарантійне і післягарантійне обслуговування оргтехніки. Діагностика і ремонт комп’ютерів, ноутбуків, моніторів, заміна клавіатури, термопасти, чистка техніки від пилу і бруду; встановлення Windows, інших операційних систем, програмного забезпечення, драйверів, архіваторів, кодеків, захисту від вірусів і т.д.; відновлення втраченої інформації з будь-яких носіїв; мендінг смартфонів і планшетів – заміна дисплеїв, тачскріну, прошивка Android, реанімація плати; ремонт копіювального обладнання – лазерних і струменевих принтерів, копірів, факсів та іншого. Виїзд майстра на адресу Замовника.

Інформація

Сервісний центр ”Техноекс” здійснює гарантійний і післягарантійний ремонт комп’ютерної, копіювальної техніки та офісного обладнання будь-яких торгових марок. Це дочірнє підприємство науково-виробничої комерційної фірми ”Техноекс”. Візитівкою компанії є бездоганна якість виконання замовлень, адже над ними трудяться високоосвічені інженери – професіонали. Вони успішно усувають навіть дуже складні поломки, тож машини відмінно служать ще довгий час.
”Техноекс” - авторизований партнер компаній зі світовими іменами – Epson, Brother, APS, Hewlett-Packard, а також Hyundai. Оригінальні брендові запчастини в широкому асортименті закуповують в Україні (зокрема в Львові), і постачаються з Німеччини, Ірландії та інших країн світу. Така співпраця підтверджує ділову репутацію Центру і надає додаткові можливості.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Стахурський Юрій Степанович — директор
Рік заснування:
1999

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 18:00
Вівторок:
10:00 — 18:00
Середа:
10:00 — 18:00
Четвер:
10:00 — 18:00
П'ятниця:
10:00 — 18:00
Оновлення даних: 15.12.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.