Універсальний львівський довідник

СЕРВІС-ЦЕНТР

Адреса:
79019, м. Львів, просп. Чорновола, 4
Телефон основний:
(032) 2403627
Факс:
(032) 2403627

Про компанію

Керівник:
Стахурський Юрій Степанович — директор
Рік заснування:
1999

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Гарантійне і післягарантійне обслуговування оргтехніки. Діагностика і ремонт комп’ютерів, ноутбуків, моніторів, заміна клавіатури, термопасти, чистка техніки від пилу і бруду; встановлення Windows, інших операційних систем, програмного забезпечення, драйверів, архіваторів, кодеків, захисту від вірусів і т.д.; відновлення втраченої інформації з будь-яких носіїв; мендінг смартфонів і планшетів – заміна дисплеїв, тачскріну, прошивка Android, реанімація плати; ремонт копіювального обладнання – лазерних і струменевих принтерів, копірів, факсів та іншого. Виїзд майстра на адресу Замовника.

Рекламна інформація:

Сервісний центр «Техноекс» здійснює гарантійний і післягарантійний ремонт комп’ютерної, копіювальної техніки та офісного обладнання будь-яких торгових марок. Це дочірнє підприємство науково-виробничої комерційної фірми «Техноекс». Візитівкою компанії є бездоганна якість виконання замовлень, адже над ними трудяться високоосвічені інженери – професіонали. Вони успішно усувають навіть дуже складні поломки, тож машини відмінно служать ще довгий час.

Сервіс-центр «Техноекс» дбає про права Замовника - тут заключають договори на проведення робіт, в яких передбачена гарантія на їх здійснення і надійне функціонування приладу.

«Техноекс» - авторизований партнер компаній зі світовими іменами – Epson, Brother, APS, Hewlett-Packard, а також Hyundai. Оригінальні брендові запчастини в широкому асортименті закуповують в Україні (зокрема в Львові), і постачаються з Німеччини, Ірландії та інших країн світу. Така співпраця підтверджує ділову репутацію Центру і надає додаткові можливості.

СЦ започаткував свою діяльність в 1999 році. Сьогодні сфера його впливу поширюється на весь Західний регіон. Майстри працюють не тільки в офісі, але і виїжджають на вказані Замовником адреси в межах Львова і львівської області.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
17.02.2017