Контакти

Фактична адреса:
79024, м. Львів, вул. Хмельницького, 10
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

БАНК КАПІТАЛ, АКБ, ПАТ

Контакти

Фактична адреса:
79024, м. Львів, вул. Хмельницького, 10
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79024, м. Львів, вул. Хмельницького, 10
Телефони:

Діяльність

Надає банківські послуги в повному об’ємі для фізичних, юридичних осіб, корпоративних клієнтів та партнерів: відкриття поточних рахунків, їх обслуговування; розміщення депозитів та кредитування; депозитарний сервіс з цінними паперами; оренда індивідуальних сейфів; прийом комунальних платежів; операції по продажу і покупці валют, цінних паперів; інвестування коштів; перекази готівки та інші. Для зручного розрахунку і фінансових операцій клієнтам пропонуються власні платіжні пластикові картки.

Інформація

Банк «Капітал» один зі старійших українських банків. Рішення про його створення було реалізовано ще в 1991 році. Відтоді він наполегливо розвивається, росте і розширює клієнтську базу і сфери впливу в своєму сегменті економіки. Вся діяльність здійснюється згідно правил, які встановлює Національний банк України, абсолютно прозоро, з дотриманням угоди про повну конфіденційність будь-яких особистих даних користувачів.

Національна рейтингова агенція ІВІ в визначила рівень кредитоспроможності установи, як достатній (uaBBB-) і прогноз визнала стабільним, рейтинг банку підтвердився. Нещодавно «Капітал» оголосив про відновлення кредитування під заставу нерухомості. При всіх несприятливих зовнішніх тисках, банк успішно співпрацює з міжнародними платіжними системами: ANELIK, AVERS, MoneyGram, WESTERN UNION, Contact, надає якісні фінансові послуги і користується виправданою довірою вкладників.

ПАТ «АКБ «Капітал» приймає участь в благодійних і соціальних програмах, підтримує проведення культурних заходів, усвідомлює свою місію, як обов’язок сприяти підвищенню добробуту своїх клієнтів, працівників, партнерів і розвитку суспільства в цілому. Успіх кожного – вклад в в економічне зростання держави.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1991
Оновлення даних: 15.02.2017 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.