Універсальний львівський довідник

БАНК КАПІТАЛ, АКБ, ПАТ

Фактична адреса:
79024м. Львів, вул. Хмельницького, 10
Телефон основний:
(032) 2422011
Телефони:
(032) 2422012

Про компанію

Рік заснування:
1991

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Надає банківські послуги в повному об’ємі для фізичних, юридичних осіб, корпоративних клієнтів та партнерів: відкриття поточних рахунків, їх обслуговування; розміщення депозитів та кредитування; депозитарний сервіс з цінними паперами; оренда індивідуальних сейфів; прийом комунальних платежів; операції по продажу і покупці валют, цінних паперів; інвестування коштів; перекази готівки та інші. Для зручного розрахунку і фінансових операцій клієнтам пропонуються власні платіжні пластикові картки.

Рекламна інформація:

Банк «Капітал» один зі старійших українських банків. Рішення про його створення було реалізовано ще в 1991 році. Відтоді він наполегливо розвивається, росте і розширює клієнтську базу і сфери впливу в своєму сегменті економіки. Вся діяльність здійснюється згідно правил, які встановлює Національний банк України, абсолютно прозоро, з дотриманням угоди про повну конфіденційність будь-яких особистих даних користувачів.

Національна рейтингова агенція ІВІ в визначила рівень кредитоспроможності установи, як достатній (uaBBB-) і прогноз визнала стабільним, рейтинг банку підтвердився. Нещодавно «Капітал» оголосив про відновлення кредитування під заставу нерухомості. При всіх несприятливих зовнішніх тисках, банк успішно співпрацює з міжнародними платіжними системами: ANELIK, AVERS, MoneyGram, WESTERN UNION, Contact, надає якісні фінансові послуги і користується виправданою довірою вкладників.

ПАТ «АКБ «Капітал» приймає участь в благодійних і соціальних програмах, підтримує проведення культурних заходів, усвідомлює свою місію, як обов’язок сприяти підвищенню добробуту своїх клієнтів, працівників, партнерів і розвитку суспільства в цілому. Успіх кожного – вклад в в економічне зростання держави.

Службова інформація

Дата перевірки:
15.02.2017