Контакти

Фактична адреса:
79071, м. Львів, вул. Кульпарківська, 226
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

REAL MAGIC, РЕМОНТ ТРІЩИН ТА СКОЛІВ

Контакти

Фактична адреса:
79071, м. Львів, вул. Кульпарківська, 226
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79071, м. Львів, вул. Кульпарківська, 226
Телефони:

Діяльність

Ми виконаємо:
- захисне полірування кузова;
- нанесення захисного покриття;
- відновлювальне полірування кузова;
- шліфування та полірування: фар, лобового та бокового скла;
- ремонт сколів та тріщин різної складності;
- поклейка антигравійної захисної плівки на фари.

Інформація

Ласкаво просимо до нашого професійного центру ремонту тріщин та сколів Real Magic! Ми є вашим надійним партнером у відновленні ідеального вигляду вашого авто, вікна чи іншого об’єкта, що зазнає впливу негоди чи випадкових подій.

Наша команда кваліфікованих майстрів володіє обширним досвідом у сфері ремонту, використовуючи сучасні технології та матеріали для ефективного вирішення проблем. Ми спеціалізуємося на ремонті тріщин різної глибини та сколів будь-якої складності, забезпечуючи довговічність та бездоганний вигляд відновлених поверхонь.

Наш підхід базується на індивідуальному підході до кожного клієнта. Ми розуміємо, що кожен випадок унікальний, тому ми надаємо консультації з вибору оптимального методу ремонту та використання відповідних матеріалів.

У нашому центрі Real Magic використовуються тільки сертифіковані матеріали та передові технології, щоб гарантувати найвищу якість виконаної роботи. Ми прагнемо не лише виправити тріщини та сколи, але й повернути вашій техніці або об’єкту першоджерелний вигляд.

Обирайте нас для того, щоб отримати надійний та ефективний ремонт тріщин та сколів. Наша мета - ваша повна задоволеність результатом та відновлена естетика об’єкта, навіть у випадках значних пошкоджень.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 20:00
Вівторок:
10:00 — 20:00
Середа:
10:00 — 20:00
Четвер:
10:00 — 20:00
П'ятниця:
10:00 — 20:00
Субота:
10:00 — 18:00
Оновлення даних: 10.11.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.