АРМІДА, НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
Адреса:
73000, м. Херсон, вул. Фритаун, 74/28, корп. 2, к. 64
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

АРМІДА, НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

АРМІДА, НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
Адреса:
73000, м. Херсон, вул. Фритаун, 74/28, корп. 2, к. 64
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
АРМІДА, НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
Адреса:
73000, м. Херсон, вул. Фритаун, 74/28, корп. 2, к. 64

Діяльність

Фото — АРМІДА, НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР Пропонуємо послуги ведення бухгалтерського, податкового та кадрового обліку відповідно до чинного законодавства. Індивідуально-комплексний підхід до вирішення цих завдань на вашому підприємстві, а також постановка обліку та курування господарської діяльності фірми в плані документального оформлення операцій та мінімізації/оптимізації оподаткування.

Працюємо в режимі: бухгалтер, що приходить, віддалена робота. У роботі використовуємо програми МедОК, 1С та БАС, особистий кабінет, сервер нашої компанії або вашої. Усі умови індивідуально-договірні.

Пропонуємо курси по наступних направленнях:
- 1С - бухгалтерія;
- курси бухгалтера;
- курси 1С - програміста;
- користувач ПК;
- системного адміністратора;
- веб-дизайна;
- комп’ютерна графіка;
- фотошоп з нуля;
- Power Point;
- англійської мови;
- німецької мови;
- офіс-менеджера / секретаря.

Інформація

Бажаєте освоїти нову професію, підвищити кваліфікацію за профілем або спеціалізацією здобуту у навчальному закладі? Тоді навчальний центр ”Арміда” має цікаві пропозиції для директорів та головних бухгалтерів.

”Арміда” - фірма, яка є лідером у сфері освітніх і консалтингових послуг у м. Херсон. Ми є засновниками найстаріших індивідуальних курсів у нашому місті. Наші випускники та замовники постійно відзначають високий професіоналізм та унікальну атмосферу дружньої професійної творчості, креативний підхід до вирішення завдань, з якими до нас звертаються!
Ми даємо тільки практичні знання, у найзручнішій формі та в найстисліші терміни. Учні можуть розраховувати на індивідуальний графік.
Після закінчення курсу видається свідоцтво.

А для вашого бізнесу пропонуємо професійно-комплексний підхід, а саме повний юридичний та бухгалтерський супровід підприємств та приватних підприємців. Адже наш досвід роботи - більше 15 років у сфері консалтингових послуг щодо юридичних, бухгалтерських, профільно-освітніх, кадрових питань роботи фірм.

Ми завжди раді бути корисними Вашому успіху та надавати ефективну допомогу.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Нагорна Олена Борисівна — директор
Кількість працівників:
3 чол.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 20:00
Вівторок:
08:00 — 20:00
Середа:
08:00 — 20:00
Четвер:
08:00 — 20:00
П'ятниця:
08:00 — 20:00
Субота:
11:00 — 18:00
Оновлення даних: 26.05.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

бухгалтерська компанія херсон, навчальний центр херсон, курси бухгалтера херсон, бухгалтерські послуги у херсоні, віддалений бухгалтер в україні, послуги бухгалтера, консультації у сфері бізнесу та фінансів, бухгалтерський аутсорсинг замовити, бухгалтерські курси 1с, курси користувача пк, ведення податкового обліку, ведення бухгалтерії ціни, бухгалтер для бізнесу, бухгалтерське обслуговування бізнесу, вартість бухгалтерських послуг, бухгалтер для фоп, тов, пп, iт компаній, курси веб дизайну, курси іноземної мови, системного адміністратора, фотошоп з нуля, бухгалтерський супровід вартість

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.