КЛІНІКА IQMED, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
Адреса:
79035, м. Львів, вул. Липова Алея, 15
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

КЛІНІКА IQMED, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР

КЛІНІКА IQMED, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
Адреса:
79035, м. Львів, вул. Липова Алея, 15
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
КЛІНІКА IQMED, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
Адреса:
79035, м. Львів, вул. Липова Алея, 15

Діяльність

Фото — КЛІНІКА IQMED, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР Клініка IQmed працює з дотриманням розумного балансу між доказовою медициною і практичним досвідом. Ми об’єднуємо два напрямки роботи: діагностичний і терапевтичний.
Діагностичний напрямок роботи забезпечується лікарями ультразвукової та функціональної діагностики. Лабораторний підрозділ проводить забір матеріалу для визначення понад 1000 показників.
Терапевтичний напрямок здійснюється групою сімейних лікарів, котрі займаються профілактикою (складання ”плану здоров’я сім’ї”) і лікуванням найбільш поширених захворювань. Вузькі фахівці (кардіолог, ендокринолог, гастроентеролог, невролог, оториноларинголог) допомагають у вирішенні профільних завдань.

Інформація

Особливістю клініки є робота групи психіатрів. Прийом психіатра в комфортних і нестресових умовах - рідкість. Наші лікарі мають досвід амбулаторної та стаціонарної психіатричної допомоги. Завдання психіатра - не тільки лікування психічних розладів (депресії, тривоги, шизофренії), але й взаємодія з іншими фахівцями для визначення причин функціональних розладів серцево-судинної, ендокринної, травної або нервової системи.

Наші лікарі: сімейний лікар, лікар ультразвукової діагностики, психіатр, кардіолог, ендокринолог, гастроентеролог, невролог, оториноларинголог, лікар функціональної діагностики.

Наше завдання: Лікуємо. Допомагаємо залишатися здоровими.
Наш алгоритм: плануємо допомогу → пристосовуємо нові та відомі рішення → виконуємо заплановане → перевіряємо результат → міняємо те, що необхідно.

Користувачам сервісу Dlab клініка IQmed пропонує одноразову знижку (в розмірі 10% від вартості) на консультативні послуги. Щоб скористатися пропозицією, під час запису на консультацію повідомте адміністратору слово-пароль - ”довідник-длаб”.
Дана пропозиція не поширюється на лабораторні послуги чи інструментальні обстеження та не сумується з іншими спеціальними пропозиціями.

Рубрики

Про компанію

Торгові марки:
IQMED (Україна)

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 20:00
Вівторок:
08:00 — 20:00
Середа:
08:00 — 20:00
Четвер:
08:00 — 20:00
П'ятниця:
08:00 — 20:00
Субота:
09:00 — 14:00
Оновлення даних: 13.04.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

медичний центр галицький район, медична клініка на липовій алеї, сімейний лікар у львові, консультація кардіолога, ультразвукова діагностика ціна, тестування на коронавірус, психіатр львів, послуги лікаря ендокринолога, лікування хронічного гастриту, здати лабораторні аналізи львів, узд недорого, консультація лікаря онлайн

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.