Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Діяльність

Фото — ДОМОВА СЛУЖБА Домова служба займається швидким та ефективним розв’язанням будь-яких побутових проблем. Компанія пропонує:
- послуги електрика, сантехніка, столяра, вантажника, зварювальника, мебляра, майстра по відкосах, локмайстра, лицювальника (плиточника), шпаклевщика, муляра, пічника, аварійного електрика, покрівельника (майстра по дахах);
- клінінгові послуги: прибирання офісних та жилих приміщень;
- встановлення та настройка побутової техніки і побутового обладнання;
- ремонтні роботи будинку та квартири у Львові;
- демонтажні, штукатурні роботи;
- ремонт інструменту, електроінструменту;
- ремонт сантехнічного та іншого побутового обладнання;
- ремонт спортивного обладнання;
- монтаж гіпсокартону;
- ”чоловік на годину”;
- консультаційні послуги;
- вантажні перевезення по місту та за його межами.

Інформація

Зламалась пральна машина, а в корзині назбиралось багато брудного одягу? Потрібно терміново перевезти меблі зі старої на нову квартиру? Або ж після важкого робочого тижня зовсім не залишилось сил, а потрібно прибрати власну оселю? Не проблема! Наша ”Домова служба” стане вашою чарівною паличкою, яка вирішить будь-яку побутову проблему у Львові.

”Домова служба” - це сервіс вирішення будь-яких побутових проблем у Львові. З 2002 року компанія надає кваліфіковані послуги електриків, столярів, сантехніків, вантажників та інших майстрів. В команду приймають виключно спеціалістів, котрі відповідають високим стандартам сервісу. Всі майстри - не лише професіонали, але й порядні, ввічливі та охайні люди, працювати з якими одне задоволення.

Для клієнтів сервіс підготував кілька переваг:
• надання послуг 7 днів на тиждень, з 07:00 до 21:00;
• всі майстри за одним телефонним номером;
• понад 1000 різноманітних послуг;
• фіксовані ціни;
• знижки постійним замовникам;
• безкоштовні консультації кваліфікованих спеціалістів;
• письмова гарантія на всі надані послуги.

Понад тисячу побутових каталозі ”Домова служба” понад 1000 різноманітних послуг за одним телефонним номером у Львові. Сервіс працює щоденно, БЕЗ ВИХІДНИХ.

”Домова служба” - Ваш надійний помічник! Звертайтесь!

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
07:00 — 21:00
Вівторок:
07:00 — 21:00
Середа:
07:00 — 21:00
Четвер:
07:00 — 21:00
П'ятниця:
07:00 — 21:00
Субота:
07:00 — 21:00
Неділя:
08:00 — 21:00
Оновлення даних: 05.01.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

послуги сантехніка, послуги електрика, послуги столяра львів, ремонт побутової техніки, вантажні перевезення у львові, послуги вантажників ціна, клінінгові послуги замовити, аварійне відкриття замків ціна, монтаж гіпсокартону, послуги шпаклювальника у львові, ціни на штукатурні роботи, розцінки на демонтажні роботи, аварійний виклик електрика, шукаю майстра пічника, ремонт інструменту у львові, укладка плитки ціна львів, збирання меблів недорого, ремонт квартири під ключ, ремонт побутової техніки, ремонт холодильника, ремонт пральної машинки

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.