Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Діяльність

Фото — ДОМОВА СЛУЖБА Домова служба – це сервіс вирішення будь-яких побутових проблем у Львові. З 2002 року компанія надає кваліфіковані послуги електриків, столярів, сантехніків, вантажників та інших майстрів. В команду приймають виключно спеціалістів, котрі відповідають високим стандартам сервісу. Всі майстри – не лише професіонали, але й порядні, ввічливі та охайні люди, працювати з якими одне задоволення.

В каталозі Домової служби понад 1000 різноманітних послуг. Якщо певних робіт немає в переліку, майстри завжди готові до нестандартних ситуацій. Від зняття котика з дерева до вкладання плитки, від викорчовування дерев на даху до встановлення посудомийної машинки – що б у вас не трапилось, спеціалісти компанії прийдуть на допомогу. Якщо майстри Домслужби щось не можуть, вони обов’язково порадять, як вирішити ту чи іншу проблему.
Для клієнтів сервіс підготував кілька переваг:
• надання послуг 7 днів на тиждень, з 07.00 до 21.00;
• всі майстри за одним телефонним номером;
• понад 1000 різноманітних послуг;
• фіксовані ціни;
• знижки постійним замовникам;
• безкоштовні консультації кваліфікованих спеціалістів;
• письмова гарантія на всі надані послуги;

Домова служба – ваша можливість забути про будь-які побутові клопоти!
Наш сайт: https://domslugba.com/ua/lvov

Інформація

Зламалась пральна машина, а в корзині назбиралось багато брудного одягу? Потрібно терміново перевезти меблі зі старої на нову квартиру? Або ж після важкого робочого тижня зовсім не залишилось сил, а потрібно прибрати власну оселю? Не проблема! Наша ”Домова служба” стане вашою чарівною паличкою, яка вирішить будь-яку побутову проблему у Львові.

Домова служба займається швидким та ефективним розв’язанням будь-яких побутових проблем. Компанія пропонує:
• послуги електрика, сантехніка, столяра, вантажника та інших майстрів;
• ремонтні роботи у Львові;
• вантажні перевезення по місту та за його межами;
• прибирання офісних та жилих приміщень та ін.

Понад тисячу побутових каталозі ”Домова служба” понад 1000 різноманітних послуг за одним телефонним номером у Львові. Сервіс працює щоденно, БЕЗ ВИХІДНИХ. На послуги надається ПИСЬМОВА ГАРАНТІЯ. Майстер приїде у зручний час, з 07.00 до 21.00. Постійним замовникам надається додаткова знижка. Консультації БЕЗКОШТОВНІ.

”Домова служба” - Ваш надійний помічник! Звертайтесь!

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
07:00 — 21:00
Вівторок:
07:00 — 21:00
Середа:
07:00 — 21:00
Четвер:
07:00 — 21:00
П'ятниця:
07:00 — 21:00
Субота:
07:00 — 21:00
Неділя:
08:00 — 21:00
Оновлення даних: 16.12.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

послуги сантехніка, послуги електрика, послуги столяра львів, ремонт побутової техніки, вантажні перевезення у львові, послуги вантажників ціна, клінінгові послуги замовити, аварійне відкриття замків ціна, монтаж гіпсокартону, послуги шпаклювальника у львові, ціни на штукатурні роботи, розцінки на демонтажні роботи, аварійний виклик електрика, шукаю майстра пічника, ремонт інструменту у львові, укладка плитки ціна львів, збирання меблів недорого, ремонт квартири під ключ, ремонт побутової техніки, ремонт холодильника, ремонт пральної машинки

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.