Універсальний львівський довідник

LEVUS, ФІРМОВИЙ МАГАЗИН ВЗУТТЯ

Фактична адреса:
82402Львівська обл., м. Стрий, вул. Хмельницького, 21
Телефон основний:
(067) 6736290

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Взуття та аксесуари:
- ботільйони,
- черевички,
- чоботи,
- півчобітки,
- чоботи-ботфорти,
- туфлі,
- мокасини,
- босоніжки,
- балетки,
- сандалі,
- сумки різних кольорів та форм, і т. п.

Рекламна інформація:

Торгова марка LEVUS з’явилась на українському ринку ще у 1989 р. під торговою маркою ”LC”. Засновником компанії був Левус Ігор Якимович. Протягом 18 років взуття компанї виготовлялось під торговою маркою ”LC”. В 2008 році відбувся ребрендінг торгової марки на LEVUS в пам’ять про засновника і батька компанії. З тих пір компанія стала швидко розвиватись з 30% приростом у виробництві. На сьогоднішній день торгова марка LEVUS є однією із лідерів у виробництві взуття на українському ринку.

Наші цінності:
Головна цінність компанії - це комфорт Ваших ніг у нашому взутті. Ми індивідуально виготовляємо кожну пару взуття, використовуючи тільки натуральну шкіру та якісні комплектуючі, і застосовуємо лише спеціальні клеї, які не будуть негативно впливати на ваше здоров’я.

Наша ціль:
Добре відомо, що всі бренди, які диктують моду на ринку взуття є з Італії, а бренди, що диктують моду на ринку одягу і аксесуарів з Франції. Чому ж тоді Ураїна не може бути на одній сходинці з ними?! Наша ціль – створити бренд, який буде відомим на весь світ у сфері моди, і LEVUS ставить собі це за кінцеву ціль, адже ми - сильна і дружня нація, тож чому того не хотіти і не зробити !!!

Службова інформація

Дата перевірки:
01.12.2015