Універсальний львівський довідник

ЕКСПРЕС-БАНК, ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ

Фактична адреса:
79019м. Львів, просп. Чорновола, 67
Телефон основний:
(032) 2528096
Телефони:
(0800) 507770

Про компанію

Рік заснування:
1993

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонує повний спектр банківських послуг: фізичним особам – депозити, кредити, здійснення платежів, переказ коштів, зберігання цінностей в індивідуальних комірках та інші; корпоративним клієнтам – розрахунково-касове обслуговування, зарплатні і партнерські проекти, інкасація, депозитарні і кредитні послуги і другі; банкам – прийом зношених банкнот, підкріплення кас готівкою, продаж і купівля злитків цінних металів. А також обмін валют, програми пенсійного, соціального забезпечення, карткові продукти для швидких безготівкових розрахунків.

Рекламна інформація:

«Експрес-банк» розпочав свою діяльність у 1993 р. і сьогодні займає впевнену позицію на вітчизняному ринку фінансових послуг. Національне уповноважене рейтингове агентство провело в червні 2016 року об’єктивний аналіз стану справ в установі. По результатам дослідження засвідчено інвестиційний рівень банку uaA- ( висока кредитоспроможність), прогноз визначено, як стабільний, а загальний підсумок – підвищення рейтингу. Це означає, що завдяки грамотно побудованому механізмі управління коштами і продуманій стратегії розвитку «Експрес-банк» не чутливий до впливу несприятливих зовнішніх чинників – політичних ті економічних умов, фінансові ризики тут зведені до мінімуму, а довіра вкладників цілком виправдана.

В 2017 банк став прямим агентом міжнародної платіжної системи INTELEXPRESS, це надає користувачам ряд важливих переваг: мінімальні тарифи, миттєвий обмін інформацією і швидкісний сервіс.

Відділення банку успішно функціонують у всіх регіонах країни і їх число у поточному році досягло вісімдесят восьми. Тут кожний відвідувач може розраховувати на доброзичливе ставлення, кваліфіковану консультацію, тактовну допомогу в разі труднощів з документами або розумінням інформації. Також потрібні операції можна здійснити в розвинутій мережі фірмових банкоматів.

«Експрес-банк» притримується політики повної конфіденційності щодо даних своїх клієнтів: особистих, статусу акаунтів, руху коштів на рахунках, розміру кредитування та іншого.

Графік роботи

Понеділок:
від 08:30 до 17:45
Вівторок:
від 08:30 до 17:45
Середа:
від 08:30 до 17:45
Четвер:
від 08:30 до 17:45
П'ятниця:
від 08:30 до 16:30

Службова інформація

Дата перевірки:
14.02.2017