Універсальний львівський довідник

ЕКРАН, ГОТЕЛЬ, ТОВ

Фактична адреса:
79066м. Львів, просп. Червоної Калини, 79
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Рік заснування:
2007

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Організація проживання, харчування, екскурсій, проведення ділових зустрічей та конференцій. Розміщення у комфортних номерах різної класності – «економ», «стандарт», «полулюкс» і «люкс», які оформлені в стилі сучасної класики і обставлені якісними меблями.

Для гостей приготована фірмова парфюмерія, побутова техніка і цілий спектр додаткових послуг – цілодобова охорона приміщення і паркінгу, вільний доступ до інтернету, готельний сейф, доставка їжі та напоїв у номер та інші. Жилі приміщення прибираються щоденно. Поселення здійснюється цілодобово.

Рекламна інформація:

РГК «Екран» приймає гостей з грудня 2007 року. Він розташований неподалік центру міста, в п’яти кілометрах від зони скупчення туристів. Такий вибір місця має свої переваги – менше транспорту, людей, вільніші магазини, вулиці, а разом з тим, історичні та культурні пам’ятки зовсім поруч. Комплекс складається з ресторану і готелю. Це сучасні заклади з високим рівнем обслуговування і комфорту.

Ресторан має дві зали: загальну, розраховану на 130 чоловік і банкетну – на 30, а також окремі кабінети для приватних спілкувань і відкриті альтанки для відпочинку в теплу пору. «Екран» - відмінне місце для весільних, ювілейних і корпоративних бенкетів, фуршетів, романтичних побачень. Для бажаючих надаються послуги кейтерінгу (організація святкування на виїзді). Створені всі умови для успішного проведення ділових зустрічей і бізнес-ланчів в умовах повної приватності.

Готель надає якісні умови проживання і широкий спектр передбачених та додаткових послуг. Серед них - ретельно продуманий конференц-сервіс. РГК «Екран» створює ділову обстановку, забезпечує необхідну апаратуру, демонстраційні дошки, пригощає напоями, організовує ланчі і кофі-брейки.

На облаштованій території готельно-ресторанного комплексу є багато чарівних куточків для вдалих фотосесій.
Це справжня зона відпочинку серед галасливого мегаполісу!

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 23:00
Вівторок:
від 10:00 до 23:00
Середа:
від 10:00 до 23:00
Четвер:
від 10:00 до 23:00
П'ятниця:
від 10:00 до 23:00
Субота:
від 10:00 до 23:00
Неділя:
від 10:00 до 23:00

Службова інформація

Дата перевірки:
10.02.2017