Універсальний львівський довідник

ЕКО-ЦЕНТР, ФІРМА

Фактична адреса:
79000м. Львів
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Реалізація екологічно безпечних товарів побутової хімії, особистої гігієни, засобів по догляду за тілом, дитячої косметики і пральних порошків, вільних від фосфатів та інших шкідливих речовин. Весь асортимент складається з продукції відомих виробників – DeLaMark, Декос, Авіценна, Органікс, Jardin та других, і презентований на нашому сайті.

Оплата здійснюється через Приватбанк; після отримання у відділенні Нової пошти чи іншого перевізника; або готівкою кур’єру. При здійсненні покупки на обумовлену суму, доставка в межах міста безкоштовна. Також товар можна забрати самовивозом зі складу магазина «Канцтовари» по вул. Гавришкевича,8.

Рекламна інформація:

Безпека довкілля, порятунок планети для наступних поколінь для когось пусті слова, а для нас – принцип життя і ведення бізнесу. В інтернет-магазині фірми «Еко.Львів.ua» представлені тільки натуральні продукти від відомих виробників екологічно безпечної продукції.

У нас можна придбати засоби для прання, миття посуду, прибирання, чистоти вікон, кухонних поверхонь, освіжувачі повітря, шампуні, креми, ароматичні, масажні і цілющі масла, зубні пасти, дитячі товари для чистоти і догляду, натуральні мила і харчові олії.

Для бажаючих зрозуміти різницю в якості і дії екопродуктів і традиційних засобів на сайті є рубрика «запитання-відповіді», де доступно пояснюються переваги вживання безпечної хімії і шкода, яку наносять середовищу нашого проживання шкідливі речовини – фосфати та інші, які використовуються у формулі більшості продуктів побутової хімії і засобів особистої гігієни сьогодні.

”Еко.Львів.ua.” успішно діє на ринку уже більше восьми років і за цей час набула постійних клієнтів, партнерів і розширила обсяги поставок. Позитивний погляд на життя, уважний – до покупців, впевнений – у майбутнє! - таке кредо компанії.

Прогресивна методика ведення справи заохочує багатьох перейняти естафету і досягти успіху, турбуючись про природу.

Службова інформація

Дата перевірки:
13.08.2019