Універсальний львівський довідник

ЕКОВЕКТОР, ТОВ

Фактична адреса:
79035м. Львів, вул. Зелена, 162
Телефон основний:
(032) 2705616
Телефони:
(032) 2700738
Факс:
(032) 2405322

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Складська техніка - навантажувачі та запчастини до них. Навісне обладнання. Уся техніка нова та б/у.

Рекламна інформація:

Основними напрямками діяльності компанії ЕКОВЕКТОР є поставки складського і навантажувального обладнання, запчастин і комплектуючих до нього:
- Запчастини до навантажувачів
- Навантажувачi HYUNDAI
- Навантажувачi HERCU
- Унiверсальнi навантажувачi HUBTEX
- Складська технiка
- Iндустрiальнi шини STANDARD і TRAYAL
- Запаснi частини
- Акумуляторнi батареї
- Навiсне обладнання
- Технiка б/в


Компанія була заснована в 1996 році в місті Львові, як постачальник навантажувачів та запчастин з заводів ”Balkancar” (Болгарія). За роки роботи наша компанія накопичила досить показовий досвід і розширила свій асортимент, що встигли оцінити наші українські та зарубіжні партнери. Сьогодні наша компанія пропонує нове вантажно-розвантажувальне устаткування HYUNDAIHEAVYINDUSTRIES (Південна Корея), дизельні, газові та електричні навантажувачі навантажувачі, штабелери і тягачі, універсальне устаткування HUBTEX (Німеччина). Також у пропозиціях компанії, що були у вживанні навантажувачі, тягові акумуляторні батареї, індустріальні шини та запасні частини до будь-яким типам навантажувачів, так само ми надає послуги гарантійного та після гарантійного сервісу, капітального ремонту та оренди техніки.

За сімнадцять років своєї діяльності компанія ЕКОВЕКТОР зарекомендувала себе як надійна компанія, яка орієнтована на довгострокову, ефективну роботу. Сьогодні ми готові запропонувати найширший вибір складської техніки, яка задовольнить найвимогливішого керівника з урахуванням тих завдань, які необхідно вирішувати за допомогою навантажувачів.

Поступово розвиваючись, на додаток до центрального офісу і складу в місті Львові наша компанія створила власні представництва в центральній і східній Україні. Так само стати ближче до замовника сприяє створення широкої дилерської мережі по всі країні, що забезпечує якісне та швидке обслуговування нашого клієнта.

Службова інформація

Дата перевірки:
18.09.2015