Контакти

Фактична адреса:
79040, м. Львів, вул. Конюшинна, 21
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

24 ЕЛЕМЕНТ, ТОВ

Контакти

Фактична адреса:
79040, м. Львів, вул. Конюшинна, 21
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79040, м. Львів, вул. Конюшинна, 21
Телефони:

Діяльність

Продаж в Україні імпортного металопрокату з нержавіючої сталі: в асортименті труби, кутники, стрічки, квадрати, шестигранники, листи, труби звичайні і профільні та арматура до трубопроводів. Вся продукція може бути порізана відповідно до розмірів, які потрібні покупцю, а листи за бажанням клієнта покриваються захисною плівкою (PVC).

Здійснюється доставка, в тому числі і безкоштовна (залежно від обсягу придбаного товару) зі складу у Львові.

Інформація

Молода українська компанія, яка відмінно зарекомендувала себе на ринку, як надійний і відповідальний партнер. Сьогодні більше 1000 підприємств є постійними клієнтами ООО «24 елемент» і клієнтська база постійно зростає.

Фірма постачає якісний металопрокат, труби, круги, листи, фітінги та інше, тільки від виробників, які мають добру репутацію у світі і є лідерами в своєму сегменті. Асортимент включає в себе всі види продукції, які користуються попитом, а в випадку особливих замовлень виконаємо і їх.

Весь товар наявний на складі у Львові. Це крите приміщення, площею 150 кв.м., де можливо розмістити 200 т металопрокату. Тут створені належні умови для його зберігання і видачі покупцям. Звідси товар можна забрати самовивозом, або замовити доставку (можливо безкоштовну) по вказаній адресі.

В колективі компанії працюють професіонали, що здобули відповідну освіту і досвід роботи в металургії. Кваліфікований персонал швидко і якісно приведе придбані металовироби у потрібний формат – поріже, покриє захисною плівкою, оформить необхідні документи і завантажить для перевезення. Вони знають, як запропонувати вам найкращий вибір.

Партнерами ТОВ «24 елемент» стали підприємства хімічної, будівельної, харчової і машинобудівельної галузей. Відкриті, прозорі ділові стосунки, спрямовані на взаємний успіх, гарантують довгу і плідну співпрацю.

Приєднуйтесь!

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 28.02.2017 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.