Універсальний львівський довідник

УЖГОРОДСЬКИЙ ТУРБОГАЗ, ПАТ

Адреса:
88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Болгарська, 3
Телефон основний:
(0312) 660485

Про компанію

Керівник:
Качур Михайло Васильович — директор
Бухгалтер:
Циганкова Татьяна Юріївна
Рік заснування:
2004
Чисельність працівників:
250

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво дерев’яних будівельних конструкцій та столярних виробів
  • Виробництво будівельних металевих конструкцій
  • Виробництво двигунів та турбін
  • Операції з нерухомим майном

Продукція, послуги:

Нафтогазове обладнання. Редукторне обладнання. Ливарне виробництво. Благоустрій громадських місць. Дитячі ігрові комплекси.

Рекламна інформація:

ПАТ «Ужгородський Турбогаз» — провідний виробник устаткування для нафтогазової галузі.

Наше підприємство спеціалізується на випуску енергетичного устаткування для електростанцій, працюючих на газоподібному паливі, а також широкого спектру устаткування для здобичі, транспортування і зберігання нафти і газу. Продукція ПАТ «Ужгородський Турбогаз» протягом десятиліть успішно зарекомендувала себе як на підприємствах нафтогазової галузі, так і в інших галузях народного господарства. Наше устаткування експлуатується на об’єктах газодобувних, газотранспортних, нафтовидобувних, металургійних підприємств України, Росії, Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Туркменістану і ряду інших держав.

Виробнича база підприємства оснащена високоточним устаткуванням, виробництва Німеччини, Чехії, Швейцарії, що дозволяє успішно вести політику якості і виготовляти якісну, конкурентноздатну продукцію. На власних виробничих площах ПАТ «Ужгородський Турбогаз» проводить повний комплекс робіт, — від отримання заготівлі, механічної обробки матеріалу, термообробки, випробувань до введення продукції в експлуатацію, а також гарантійного і постгарантійного обслуговування в процесі експлуатації.

Для комплексного задоволення потреб Замовника на підприємстві працює високопрофесійна команда, готова вирішувати поставлені завдання в строк і з найменшими витратами. Крім того, кадрова політика спрямована на омолоджування персоналу, залучення висококваліфікованих кадрів, що дає можливість з упевненістю дивитися в завтрашній день.

У сучасних умовах, модернізація нафтогазового комплексу одне з пріоритетних завдань розвитку України. Команда нашого підприємства готова вирішувати комплекс завдань, пов’язаних з впровадженням устаткування власного виробництва на різні об’єкти народного господарства.

Співпраця з науково-дослідними інститутами і проектними організаціями дозволяє підприємству впроваджувати новітні розробки нафтогазової галузі, йти в ногу з часом, а також задавати темп іншим підприємствам.

Не словом, а справою ми щодня доводимо значущість і високий рівень нашого підприємства.

ПАТ «Ужгородський Турбогаз» з упевненістю дивиться в майбутнє і запрошує до співпраці на взаємовигідних умовах.

Ключові слова:

клапан-відсікач, патрубок регулюючий, муфти ізолюючі, ротор нагнітача типу н-280, кран кульовий триходовий, крани кульові рівнопрохідні ду 50 ру 8.0 мпа, вприскувача метанолу, ізолюючі фланці, обмежувач потоку газу, трійники, відводи, переходи, лиття для благоустрою, люк чавунний, каналізаційний люк важкий, решітки декоративні, кулі подрібнюючі, бронь для дробарки Бармаки, решітка зливоприймальника, лавка паркова, лава садова, стовп під вуличні годинники, ліхтар вуличний декоративний, спортивно ігровий комплекс, гойдалка дитяча, карусель, пісочниці, апарат опалювальний працюючий на твердому паливі, благоустрій громадських місць, бсу, Повітроочисне пристрій, ворота з хвірткою, газовимірювальна станція, гальванічне виробництво, дитячі ігрові комплекси, зуборізні виробництво, огорожі, вироби з штампованих деталей, вимірювання витрати газу, іонна азотації зубчастих коліс, каналізаційний люк легкий, каркасно-зварювальне виробництво, гойдалки дитячі, гойдалки підліткові, клапан відсікач, клапани-відсікачі, ковані деталі, контрольно вимірювальне обладнання, конфорки електричні, кошик для відходів, корпуси і виливки, кран кульовий рівно-прохідної, великогабаритне механічне виробництво, лавочка паркова, лавочка садова з перилами, лавочки, ливарне виробництво, лиття чавунне, логотип на чавуном люку, люк каналізаційний, люк чавунний для оглядових колодязів, механообробне виробництво, нафтогазове обладнання, обладнання для нафтогазової галузі, устаткування для видобутку нафти, обладнання для електростанцій, устаткування транспортування нафти, обладнання зберігання газу, піч, робоче колесо відцентрового насоса, рами чавунні, розрахунково-вимірювальна станція, редуктор приводу печі, редуктор турбодетандерного агрегату, редуктор циліндричний двоступінчастий, редукторна пара, редукторне обладнання, редукторні пари для компресорів, гумовотехнічні виробництво, решітки зливові, секції огорожі чавунні, мереж водопроводу та каналізації, станції для відкачування пластових вод і конденсату, термічний ділянку, відводи, переходи, уо, УСБ, пристрої відсікають, пристрої підготовки потоку газу, пристрої сужающие швидкозмінні, ділянку іононітрірованія, фланці ізолюючі, ліхтарі вуличні, циліндричний редуктор, черв’ячний редуктор Магнітні дешламатори, шибер димоходу, штуцер регулюючий, енергетичного обладнання

Маркетингова інформація

Країни експорту (Е):
Польща, Чехія

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
00153608

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 16:30
Вівторок:
від 08:00 до 16:30
Середа:
від 08:00 до 16:30
Четвер:
від 08:00 до 16:30
П'ятниця:
від 08:00 до 16:30

Службова інформація

Профіль редагував:
Русник Василь Васильович — Маркетолог
Дата перевірки:
31.03.2017