Універсальний львівський довідник

УЖГОРОДСЬКИЙ ТУРБОГАЗ, ПАТ

Адреса:
88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Болгарська, 3
Телефон основний:

Про компанію

Керівник:
Качур Михайло Васильович — директор
Бухгалтер:
Циганкова Татьяна Юріївна
Рік заснування:
2004
Чисельність працівників:
250

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво дерев’яних будівельних конструкцій та столярних виробів
  • Виробництво будівельних металевих конструкцій
  • Виробництво двигунів та турбін
  • Операції з нерухомим майном

Продукція, послуги:

Нафтогазове обладнання. Редукторне обладнання. Ливарне виробництво. Благоустрій громадських місць. Дитячі ігрові комплекси.

Рекламна інформація:

ПАТ «Ужгородський Турбогаз» — провідний виробник устаткування для нафтогазової галузі.

Наше підприємство спеціалізується на випуску енергетичного устаткування для електростанцій, працюючих на газоподібному паливі, а також широкого спектру устаткування для здобичі, транспортування і зберігання нафти і газу. Продукція ПАТ «Ужгородський Турбогаз» протягом десятиліть успішно зарекомендувала себе як на підприємствах нафтогазової галузі, так і в інших галузях народного господарства. Наше устаткування експлуатується на об’єктах газодобувних, газотранспортних, нафтовидобувних, металургійних підприємств України, Росії, Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Туркменістану і ряду інших держав.

Виробнича база підприємства оснащена високоточним устаткуванням, виробництва Німеччини, Чехії, Швейцарії, що дозволяє успішно вести політику якості і виготовляти якісну, конкурентноздатну продукцію. На власних виробничих площах ПАТ «Ужгородський Турбогаз» проводить повний комплекс робіт, — від отримання заготівлі, механічної обробки матеріалу, термообробки, випробувань до введення продукції в експлуатацію, а також гарантійного і постгарантійного обслуговування в процесі експлуатації.

Для комплексного задоволення потреб Замовника на підприємстві працює високопрофесійна команда, готова вирішувати поставлені завдання в строк і з найменшими витратами. Крім того, кадрова політика спрямована на омолоджування персоналу, залучення висококваліфікованих кадрів, що дає можливість з упевненістю дивитися в завтрашній день.

У сучасних умовах, модернізація нафтогазового комплексу одне з пріоритетних завдань розвитку України. Команда нашого підприємства готова вирішувати комплекс завдань, пов’язаних з впровадженням устаткування власного виробництва на різні об’єкти народного господарства.

Співпраця з науково-дослідними інститутами і проектними організаціями дозволяє підприємству впроваджувати новітні розробки нафтогазової галузі, йти в ногу з часом, а також задавати темп іншим підприємствам.

Не словом, а справою ми щодня доводимо значущість і високий рівень нашого підприємства.

ПАТ «Ужгородський Турбогаз» з упевненістю дивиться в майбутнє і запрошує до співпраці на взаємовигідних умовах.

Маркетингова інформація

Країни експорту (Е):
Польща, Чехія

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
00153608

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 16:30
Вівторок:
від 08:00 до 16:30
Середа:
від 08:00 до 16:30
Четвер:
від 08:00 до 16:30
П'ятниця:
від 08:00 до 16:30

Службова інформація

Профіль редагував:
Русник Василь Васильович — Маркетолог
Дата перевірки:
31.03.2017