Універсальний львівський довідник

АЛАНДА, САЛОН МЕБЛІВ

Фактична адреса:
79032м. Львів, вул. Пасічна, 96а
Телефон основний:
(032) 2344722

Діяльність підприємства

Рубрики:

Рекламна інформація:

Приватне підприємство ”АЛАНДА” спеціалізується на виготовленні м’яких меблів. Колекцію меблів, яку Ви можете переглянути у розділі ”Каталог”, розроблено спільно з інститутом ”Укрдіпромеблі” (м.Київ) і затверджено художньо-технічною радою.

У виготовленні своєї продукції ПП ”АЛАНДА” використовує різноманітні види екологічно чистої сировини. Для оздоблення використовується високоякісна фурнітура. Корпусні меблі від ”АЛАНДИ” виготовляються на сучасному обладнанні і тому збираються і розбираються легко і швидко. Детальніше про технології виготовлення у розділі Технології.

Ми використовуємо сучасні матеріали для оббивки. Це тканини виключно на натуральній основі, а також натуральна шкіра і шкірзамінник.

Застосування сучасних технологій в гармонійному поєднанні з різноманітним спектром натуральних матеріалів при виготовленні наших виробів дало змогу нашому колективу досягти помітних успіхів як в Україні, так і відзнак на міжнародному рівні. Про якість нашої продукції за нас скажуть наші нагороди і відзнаки.

Проте найбільшою нагородою для нас є щасливий покупець, який впевнений, що, придбавши меблі від ПП ”АЛАНДА”, він наповнить свою оселю затишком і теплом!

Службова інформація

Дата перевірки:
07.12.2018