Універсальний львівський довідник

НА БАМБЕТЛІ, КАВ’ЯРНЯ

Фактична адреса:
79008м. Львів, пл. Ринок, 29
Телефон основний:

Про компанію

Рік заснування:
2007

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Затишна кав’ярня, де можна чудово відпочити, розташувалася в самому серці Львова – на площі Ринок 29. Пропонує відвідувачам вишукані напої: каву, приготовану за традиційними і оригінальними рецептами; чаї – трав’яні, купажні, фруктові , цілющі та квіткові; гарячий шоколад і какао, коктейлі; випічку, десерти, закуски, а також алкогольні напої – пиво, вина, коньяки, глінтвейни, мішанки і бовтанки. Надає знижки постійним відвідувачам по дисконтним карткам. В закладі діє заборона паління.

Рекламна інформація:

Кав’ярня з неповторним колоритом знаходиться у центрі Львова – прямо на площі Ринок, тут панує атмосфера кінця ХІХ і першої половини ХХ століть. Оформлення інтер’єрів, форми і меню занурює гостей в самий початок техногенної епохи, коли люди ще нікуди не спішили, каву варили в джезвах, а спати можна було на бамбетлях. Такі стоять сьогодні в цьому закладі, як і багато інших речей і деталей, які відтворюють сільський стиль тих часів.
Особлива риса закладу – можливість посидіти на підвіконні, смакуючи улюблений напій і спостерігаючи за плином життя великого міста. Тут не палять, натомість можна спробувати каву, чай, шоколадні і алкогольні напої, створені за унікальними рецептами, які збереглися в традиціях галицьких кав’ярень. Таку каву і коктейлі не готують більше ніде!
Свіжа випічка і десерти ідеально пасують до гарячих ароматних напоїв, а сендвічі і завиванці з начинками – до алкоголю. Меню кафе має 40 сторінок, отож кожен добере собі щось до смаку в кав’ярні «На Бамбетлі», що гостинно приймає відвідувачів ось уже 10 років. Чудове обслуговування, гостинність і такт персоналу доповнить принади цього неповторного закладу.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 22:00
Вівторок:
від 10:00 до 22:00
Середа:
від 10:00 до 22:00
Четвер:
від 10:00 до 22:00
П'ятниця:
від 10:00 до 22:00
Субота:
від 10:00 до 22:00
Неділя:
від 10:00 до 22:00

Службова інформація

Дата перевірки:
16.12.2016