Універсальний львівський довідник

СТАРИЙ ЗАМОК, РЕСТОРАН

Фактична адреса:
80337Львівська обл., Жовківський р-н, с. Добросин, вул. Комарова, 25
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Ресторан радий Вам запропонувати: салати, перші страви, другі страви з мєяса, риби, гарніри до страв, гарячі закуски, морозиво, десерти.
Пропонуємо скористатись весільним меню, проводимо бенкети та фуршети.

Рекламна інформація:

Завітавши до нашого ресторану Ви не розчаруєтесь. Внутрішній дизайн підкреслює назву ресторану, адже виконаний майстрами ковальської справи, котрі у свою роботу вкладають частинку своєї душі. Під куполом банкетного залу світильник у вигляді квітки – зачарує Ваш погляд. Вмістимість банкетного залу – 200 чоловік.

Справжнім витвором мистецтва є гранітні сходи з кованими елементами, які виведуть вас на другий поверх ресторану, з якого ви зможете побачити весь банкетний зал, а також вийти на балкон до підвісної дороги і сторожової вежі.

Банкетний зал плавно переходить у танцювальний, на вході до якого Вас гостинно вітають 2 білокорі берізки, в оточенні різноманітних квітів.

Дзюркотіння води у фонтані, освітленому кольоровим світлом, забезпечить піднесений настрій і бажання до українського танцю.

У залі вмонтовано 4 українські печі, на яких ви зможете приготувати смачні шашлики. Ліворуч розташовані фуршетні столи, де можна куштувати різні ласощі.

Окрім банкетного залу в ресторані є ще невеликий «Старий зал», де в затишній атмосфері можна відсвяткувати родинні свята у кількості 30 чоловік, пообідати чи повечеряти не лише швидко, а й надзвичайно смачно, якісно та ще й недорого!

При ресторані є готельні номери, в яких можна зупинитись на ніч. Наш ресторан славиться не тільки архітектурою і оригінальним дизайном, а ще й здоровою смачною кухнею.

Службова інформація

Дата перевірки:
26.02.2019