Універсальний львівський довідник

ЮВЕЛІРНИЙ МАГАЗИН-САЛОН

Фактична адреса:
79071м. Львів, вул. Кульпарківська, 226а ТРЦ «Victoria Gardens», пов. 1
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Широкий асортимент вишуканої продукції Київського ювелірного заводу: браслети, каблучки, сережки, кольє, підвіски, ланцюжки, брошки, шпильки, сувеніри; вироби з білого, червоного, жовтого і комбінованого золота, срібла, платини; без вставок або оздоблені дорогоцінними, напівдорогоцінними каменями, емалями, штучними кристалами; столове срібло, лімітовані колекції та інше.
Пропонуємо придбати подарункові сертифікати КЮЗу різної вартості.

Рекламна інформація:

Салон-магазин представляє в регіоні вироби з дорогоцінних металів Київського ювелірного заводу (КЮЗ). Це підприємство є лідером в своїй галузі, його продукція вирізняється завдячуючи чудовому дизайну, який поєднує в собі традиції класичних прикрас і новітні модні тенденції. Коштовні каблучки, обручальні персні, підвіски, браслети та інші шедеври КЮЗ – це вартісні речі, що підкреслюють статус господаря.

Коректні продавці-консультанти запропонують покупцеві вибрати річ з доступного для нього цінового сегменту, проінформують про акції, розпродажі, які плануються незабаром, допоможуть з вибором моделі і її розміром. Завдяки прямим поставкам ювелірки з заводу-виробника, ціни на весь асортимент оптимальні, порівняно з магазинами, де товар надходить через посередників. Якщо ж рішення дається складно, є можливість придбати фірмовий подарунковий сертифікат на певну суму.

Ще одна перевага – безкомпромісна якість продукції. Гарантією цього є дотримання стандарту ДСТУ 3527-97 «Вироби золотарськи з коштовних металів», цей факт підтверджується наявністю державного пробірного клейма. Дорогоцінне каміння перевіряється на відповідність до технічних умов Державного гемологічного центру і отримує сертифікат якості. Тож, купуючи ювелірну продукцію КЮЗ, можна бути впевненому, що це – справжня краса!

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 22:00
Вівторок:
від 10:00 до 22:00
Середа:
від 10:00 до 22:00
Четвер:
від 10:00 до 22:00
П'ятниця:
від 10:00 до 22:00
Субота:
від 10:00 до 22:00
Неділя:
від 10:00 до 22:00

Службова інформація

Дата перевірки:
25.04.2019