Універсальний львівський довідник

ДИТЯЧИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД №105

Фактична адреса:
79038м. Львів, вул. Пасічна, 15
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Державний дитячий садок повного дня. Навчання проводиться з 1 вересня по 31 травня. Професійні та добрі вихователі, сучасний ремонт у садочку та зелень навколо - чудове місце для розвитку вашої дитини.

Рекламна інформація:

Історія дошкільного навчального закладу №105 розпочалася у жовтні 1963 року. Дитячий садок у мікрорайоні відомий як «садочок «Берізка» заводу «Мікроприлад», а з 1994 року переданий на баланс відділу освіти Личаківської райадміністрації м. Львова.

Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.

З 1 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

План роботи схвалюється педагогічною радою дошкільного закладу, затверджується керівником дошкільного закладу і погоджується з відділом освіти Личаківського району МУО ЛМР.

Навчально-виховний процес у дошкільному закладі здійснюється за програмою ”Українське довкілля ” яка затверджена Міністерством освіти і науки України.

Садочок потопає у зелені квітів, на дитячих майданчиках росте багато фруктових дерев, а запах хвої нам дарують ялинки, ялиці, туї, сосни. Щоранку 180 найкращих у світі маленьких львів’ян поспішають на зустріч новим знанням, дослідженням, експериментам.

Недаремно наші вихователі вважають своїх малюків талановитими і навіть геніальними. Тому головним завданням для нас є створення умов, при яких всі приховані задатки малюків проявилися б в повній мірі.

Службова інформація

Дата перевірки:
08.02.2016