Контакти

Фактична адреса:
79038, м. Львів, вул. Пасічна, 15
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ДИТЯЧИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД №105

Контакти

Фактична адреса:
79038, м. Львів, вул. Пасічна, 15
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79038, м. Львів, вул. Пасічна, 15
Телефони:

Діяльність

Державний дитячий садок повного дня. Навчання проводиться з 1 вересня по 31 травня. Професійні та добрі вихователі, сучасний ремонт у садочку та зелень навколо - чудове місце для розвитку вашої дитини.

Інформація

Історія дошкільного навчального закладу №105 розпочалася у жовтні 1963 року. Дитячий садок у мікрорайоні відомий як «садочок «Берізка» заводу «Мікроприлад», а з 1994 року переданий на баланс відділу освіти Личаківської райадміністрації м. Львова.

Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.

З 1 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

План роботи схвалюється педагогічною радою дошкільного закладу, затверджується керівником дошкільного закладу і погоджується з відділом освіти Личаківського району МУО ЛМР.

Навчально-виховний процес у дошкільному закладі здійснюється за програмою ”Українське довкілля ” яка затверджена Міністерством освіти і науки України.

Садочок потопає у зелені квітів, на дитячих майданчиках росте багато фруктових дерев, а запах хвої нам дарують ялинки, ялиці, туї, сосни. Щоранку 180 найкращих у світі маленьких львів’ян поспішають на зустріч новим знанням, дослідженням, експериментам.

Недаремно наші вихователі вважають своїх малюків талановитими і навіть геніальними. Тому головним завданням для нас є створення умов, при яких всі приховані задатки малюків проявилися б в повній мірі.

Рубрики

Оновлення даних: 05.02.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.