Універсальний львівський довідник

КОМУНАЛЬНА МІСЬКА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ

Фактична адреса:
79059м. Львів, вул. Орлика, 4
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Лікарні дитячі

Рекламна інформація:

Міська дитяча клінічна лікарня міста Львова пропонує широкий перелік медичних послуг для дітей. Організаційно-методична робота всі роки була націлена на надання висококваліфікованої спеціалізованої допомоги дітям.

Ефективність і якість медичної допомоги дітям у значному визначається кадровими і матеріально-технічними ресурсами обласної дитячої клінічної лікарні, що забезпечує потребу дитячого населення нашої області в спеціалізованій допомозі, включаючи і дорогі її види.

Доступність медичної допомоги - найважливіша складова частина якості обслуговування нашої медичної установи. У роботі нашої лікарні амбулаторно-поліклінічний розділ займає значне місце.

Найбільше достоїнство нашої лікарні - стабільність, висока кваліфікація медичного персоналу. Майбутнє лікарні - це перш за все люди, які присвятили себе служінню дітям.

Кожен пацієнт, який проходив обстеження і отримував лікування в профільному відділенні, може прийти повторно, якщо щось в перебігу хвороби турбує батьків або дитину. У перебіг хвороби можуть з’являтися нові симптоми, тому ми завжди готові ще не один раз оглянути дитину і провести додаткові дослідження, якщо буде потрібно.
Шановні лікарі з інших медичних установ, ми будемо раді, якщо ви будете направляти дітей з неясними діагнозами до нас на додаткове обстеження. Бажано узгодити це по телефону профільного відділення.

Графік роботи

Понеділок:
від 00:00 до 24:00
Вівторок:
від 00:00 до 24:00
Середа:
від 00:00 до 24:00
Четвер:
від 00:00 до 24:00
П'ятниця:
від 00:00 до 24:00
Субота:
від 00:00 до 24:00
Неділя:
від 00:00 до 24:00

Службова інформація

Дата перевірки:
03.06.2019