Універсальний львівський довідник

ВІВАТ ТРЕВЕЛ, ТУРИСТИЧНА ФІРМА

Фактична адреса:
79019м. Львів, вул. Газова, 36/1, оф. 11
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Євдокимова Тетяна Ігорівна — керівник

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Надаємо повний спектр туристичних послуг. Для гостей міста – бронювання житла в готелі, або приватній квартирі; прокат автобусів і легкових автомобілів; супровід гіда, який володіє основними іноземними мовами; організація тематичних екскурсій по Львову, області.

Відпочинок на Шацьких озерах, на власній турбазі в Карпатах, на українському морі. Також традиційні літні подорожі – в Туреччину, Болгарію, Єгипет і Чорногорію, Хорватію та інші. Паломництво по святим місцям України, та на Святій Землі. Бронювання квитків, трансфер, допомога в оформленні документів.

Рекламна інформація:

Туристична агенція «Vivat Trevel» - одна з небагатьох фірм, які розуміють тенденції часу і гостинно зустрічають гостей Львова – туристичної столиці України. Для них передбачено цілу низку пропозицій, направлених на те, щоб зробити їх перебування приємним і необтяженим клопотами. Забезпечення житлом, транспортом, достатньо великий вибір організованих екскурсій для тих, хто бажає ознайомитися з історією, релігією, природою та культурним життям міста, послуги перекладачів та супроводжуючих осіб.

Також агентство пропонує: цікаві автобусні подорожі на екскурсії визначними містами країни, Карпатами, паломницькими маршрутами; відпочинок і оздоровлення на морі і в горах; короткотермінові поїздки в Європу; тури на улюблені курорти – Болгарія, Туреччина, Єгипет, Греція, Балкани.

Менеджери компанії уважно ставляться до своїх клієнтів, завжди запропонують такий варіант, що влаштує людей з різними фінансовими можливостями. Тому що сьогодні ті люди, які не бажають витрачати багато, можуть обрати цілком бюджетний тур.

Турагенція «Vivat Trevel» посприяє оформленню дозвільних документів – паспортів, віз, дозволів на перевезення домашніх тварин, страхування та іншого.

Мандри світом – чудовий спосіб провести час!

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
22.02.2017