Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Романицького, 24а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

СТУДІЯ ПІЛАТЕС

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Романицького, 24а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Романицького, 24а
Телефони:

Діяльність

Конструктивні заняття для догляду за тілом: пілатес класичний, для чоловіків, дітей, немовлят, людей старшого віку, вагітних, для схуднення, корекції постави, з унікальними пілатес-тренажерами, та інші специфічні комплекси; консультації фізіолога; функціональне відновлення опорно-рухового апарату; йога; соціальні танці; навчання. Тренування проводяться в групах та індивідуально. Розклад занять узгоджується з клієнтами. Надається необхідний спортивний інвентар.
Заняття з йоги. Латиноамериканські танці.

Інформація

Перша спеціалізована студія пілатесу у Львові. Створення закладу було натхнене прикладом американського Нью-Йорку, де такий спосіб догляду за тілом і усунення фізичних вад став дуже популярним, завдяки своїй ефективності. Регулярні заняття пілатесом корисні для підтримання тіла у відмінній формі, повернення тонусу і гнучкості, схуднення і корекції постави. Крім цього, в студії є класи йоги, функціонального відновлення, латиноамериканських танців, і камерні зали для індивідуальних практик. Навіть немовлят залучають до спорту – таким чином вони гармонійно розвиваються і зміцнюють свої сили.

Перед початком занять кожен відвідувач повинен пройти співбесіду з фізіологом. Він співставить всі наявні фактори – фізичні потреби і індивідуальні можливості і направить з рекомендаціями до тренера. А той уже складе зручний для вас графік, який буде достатньо дієвим і не зашкодить. Всі наші тренери мають спеціалізовану вищу освіту і особисті досягнення в спорті, тобто розуміють анатомію і фізіологію, вплив навантажень на організм осіб різного віку і стану здоров’я, і способи мінімізувати ризики.

Світлі, просторі зали обладнані всім необхідним для успішних занять – килимки, гантелі, тренажери і інший інвентар.

Студія «Пілатес» створила всі умови для цілеспрямованих людей, які бажають працювати над собою, щоб жити в ідеальному тілі!

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 21:00
Вівторок:
10:00 — 21:00
Середа:
10:00 — 21:00
Четвер:
10:00 — 21:00
П'ятниця:
10:00 — 21:00
Субота:
10:00 — 21:00
Оновлення даних: 29.06.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.