Універсальний львівський довідник

СТУДІЯ ПІЛАТЕС

Фактична адреса:
79000м. Львів, вул. Романицького, 24а
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Конструктивні заняття для догляду за тілом: пілатес класичний, для чоловіків, дітей, немовлят, людей старшого віку, вагітних, для схуднення, корекції постави, з унікальними пілатес-тренажерами, та інші специфічні комплекси; консультації фізіолога; функціональне відновлення опорно-рухового апарату; йога; соціальні танці; навчання. Тренування проводяться в групах та індивідуально. Розклад занять узгоджується з клієнтами. Надається необхідний спортивний інвентар.
Заняття з йоги. Латиноамериканські танці.

Рекламна інформація:

Перша спеціалізована студія пілатесу у Львові. Створення закладу було натхнене прикладом американського Нью-Йорку, де такий спосіб догляду за тілом і усунення фізичних вад став дуже популярним, завдяки своїй ефективності. Регулярні заняття пілатесом корисні для підтримання тіла у відмінній формі, повернення тонусу і гнучкості, схуднення і корекції постави. Крім цього, в студії є класи йоги, функціонального відновлення, латиноамериканських танців, і камерні зали для індивідуальних практик. Навіть немовлят залучають до спорту – таким чином вони гармонійно розвиваються і зміцнюють свої сили.

Перед початком занять кожен відвідувач повинен пройти співбесіду з фізіологом. Він співставить всі наявні фактори – фізичні потреби і індивідуальні можливості і направить з рекомендаціями до тренера. А той уже складе зручний для вас графік, який буде достатньо дієвим і не зашкодить. Всі наші тренери мають спеціалізовану вищу освіту і особисті досягнення в спорті, тобто розуміють анатомію і фізіологію, вплив навантажень на організм осіб різного віку і стану здоров’я, і способи мінімізувати ризики.

Світлі, просторі зали обладнані всім необхідним для успішних занять – килимки, гантелі, тренажери і інший інвентар.

Студія «Пілатес» створила всі умови для цілеспрямованих людей, які бажають працювати над собою, щоб жити в ідеальному тілі!

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 21:00
Вівторок:
від 10:00 до 21:00
Середа:
від 10:00 до 21:00
Четвер:
від 10:00 до 21:00
П'ятниця:
від 10:00 до 21:00
Субота:
від 10:00 до 21:00

Службова інформація

Дата перевірки:
18.06.2019