Контакти

Адреса:
79007, м. Львів, вул. Базарна, 20
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ КОНВЕЄРОБУДУВАННЯ, ПАТ

Контакти

Адреса:
79007, м. Львів, вул. Базарна, 20
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79007, м. Львів, вул. Базарна, 20
Телефони:
Факс:

Діяльність

Наш інститут пропонує конструкторські розробки підйомнотранспортних систем механізації машинобудування.

Інформація

В грудні 1965 р. було створене проектно-конструкторське бюро конвеєробудування (з 1973 р. - Проектно-конструкторський інститут конвеєробудування).В багатьох країнах, в різних галузях промисловості ми допомагаємо нашим замовникам вирішувати найскладніші завдання автоматизації підіймально-транспортних та транспортних робіт з механізації технологічних операцій з переміщення вантжів між окремими виробничими дільницями або відвантаження готової продукції до експедіції /комірок стелажів,відвантажувальних рамп і т.ін. За цей час фахівцями нашого інституту виконано 1216 робочих проектів транспортно-технологічних систем для підприємств всіх галузей народного господарства і військово-промислового комплексу України, Росії, Бєларусі, Республік Середньої Азії та Прибалтики. Розроблено понад 50 нових типів підіймально-транспортних машин і механізмів., Впроваджено багато винаходів, на 320 з яких отримано авторські свідоцтва. ПАТ ”ПКІ конвеєробудування” атестовано як наукову установу (свідоцтво про атестацію № 2010-5 від 16.11.2010р.),яку взначено головною науковою установою з питань науково-технічного забезпечення промисловості за напрямом : “Розробка автоматизованих транспортно - складських систем та підіймально - транспортного обладнання для всіх видів виробництв”. Розробки інституту неодноразово демонструвалися на ВДНГ СРСР та України, де здобували золоті та срібні медалі.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Липин Михайло Федорович — голова правління
Рік заснування:
1965
Кількість працівників:
34 чол.

Графік роботи

Понеділок:
08:30 — 17:00
Вівторок:
08:30 — 17:00
Середа:
08:30 — 17:00
Четвер:
08:30 — 17:00
П'ятниця:
08:30 — 17:00
Оновлення даних: 25.06.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.