Універсальний львівський довідник

ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Фактична адреса:
79008м. Львів, вул. Підвальна, 13
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Архіви

Рекламна інформація:

В архіві працює стіл довідок та два читальні зали для дослідників: по вул. Підвальній, 13 та по вул. ім. Професора Буйка, 4 (відділ забезпечення зберігання документів № 2).

В архіві налічується 2515951 одиниця зберігання, об’єднана у 5091 фондах, 66732 книг і брошур XIX ст. - 1997 р. Бібліотека зберігає цінні стародруки, історичну, архівознавчу, краєзнавчу, науково-довідкову літературу. Серед періодичних видань - газети та журнали, що виходили на території Львівської області. Науково-довідковий апарат архіву складається з описів документів, систематичного, тематичного, географічного, іменного каталогів, довідкової картотеки, автоматизованої бази даних. Сьогодні Державний архів Львівської області є одним з найбільших сховищ писемної джерельної бази в Україні. Загальна протяжність його стелажних полиць складає 34279 лінійних метрів.

Архів виконує тематичні запити за листами установ і організацій, видає копії документів та архівні витяги, за заявами громадян наводить довідки соціально-правового характеру, зокрема щодо нарахування зарплати, підтвердження стажу роботи, перебування на примусових роботах у Німеччині та Австрії під час Другої світової війни, про переселення у повоєнні роки українських родин з інших держав в Україну, виконує запити іноземців з різних питань тощо. У період державної незалежності архів надавав громадянам до 40 тисяч письмових довідок на рік (у 2006 році – 19800).

Службова інформація

Дата перевірки:
08.12.2016