Універсальний львівський довідник

ПЛЯЦ, ВЕЛИКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ МАГАЗИН

Адреса:
82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Гайдамацька, 7/1
Телефон основний:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Базалій Олег Анатолійович
Рік заснування:
2008

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Широкий асортимент будівельних, оздоблювальних, лако-фарбових матеріалів; систем водопостачання та водовідведення, опалення та вентиляції; інструменту та витратних засобів; електротехніки і освітлювальних пристроїв; труб і фітінгів різного призначення; сантехніки та меблів для ванних кімнат; товарів для дому, дачі та інше.
А також: консультації фахівців, комп’ютерний підбір кольору фарб і плитки, нарізка металопрокату за розмірами замовника, інтернет-шопінг, доставка придбаних товарів за вказаною адресою.

Рекламна інформація:

Діяльність магазину розпочалася з 2008 року, коли успішне підприємство «Моноліт» було реформовано в більш актуальний формат, відповідаючи на виклики часу. І сьогодні ВБМ «Пляц» - сучасний гіпермаркет, де можна придбати практично всі товари, які можуть знадобитися в процесі роботи, господарювання, ремонту, оздоблення приміщення або оселі. Надзвичайно широкий асортимент! Десятки тисяч найменувань товарів відсортовані і зручно розташовані на полицях так, щоб покупцям було легко зорієнтуватися і зробити вдалу покупку. Втім, завжди можна звернутися до консультантів, які з задоволенням вкажуть вам на потрібний відділ.
«Пляц» реалізує продукцію таких відомих торгових марок, як Armatura, Fakro, Opoczno, Kronotex, Ювента, ТПК, Зебра, Colo, Henkel, Аско, Атем та багато інших. Всі товари якісні і відповідають міжнародним стандартам безпеки, про що свідчать відповідні сертифікати. Розрахунок здійснюється як готівкою, так і платіжними картками.

Серед принципів роботи, які визначило для себе керівництво ВБМ «Пляц» - дотримання справедливих цін. Такий підхід створює позитивний вплив на суспільство – більш доступні перспективи ремонту чи придбання вартістних матеріалів і речей для пересічних громадян; можливість розвитку справи для представників малого бізнесу такого ж спрямування.

В реальному та інтернет-магазинах постійно діють акції, розпродажі, діють системи знижок – ще один приємний спосіб заощадити.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
22354141

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 19:00
Вівторок:
від 08:00 до 19:00
Середа:
від 08:00 до 19:00
Четвер:
від 08:00 до 19:00
П'ятниця:
від 08:00 до 19:00
Субота:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Базалій Юрій Олегович
Дата перевірки:
21.02.2017