Контакти

Фактична адреса:
80105, Львівська обл., м. Червоноград ,просп. Шевченка, 3
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ, ПАТ

Контакти

Фактична адреса:
80105, Львівська обл., м. Червоноград ,просп. Шевченка, 3
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
80105, Львівська обл., м. Червоноград ,просп. Шевченка, 3
Телефони:

Діяльність

Банківські послуги фізичним та юридичним особам у відділенні та через інтернет: депозити, кредити готівкою і на придбання житла, обмін валют; пенсійні програми, здійснення грошових переказів, прийом платежів; обслуговування поточних рахунків, зберігання цінностей в індивідуальних сейфах; фінансові операції з національною та іноземною валютою; продаж банківських металів, як еквіваленту заощаджень.

Банк пропонує власні платіжні картки міжнародної платіжної системи VISA International для безготівкових розрахунків та участь в акціях і програмах лояльності.

Інформація

Фінансова установа представляє повний спектр банківських послуг з 2005 року. За ці роки продемонструвала стабільну, впевнену позицію на фінансовому ринку країни і тенденцію до прогресивного розвитку. Такий статус підтвердила національна рейтингова агенція, яка проаналізувала положення банку і визнала високою ступінь надійності вкладень (рейтинг 4+ - дуже надійний). За час діяльності банк відкрив 22 відділення в різних містах і регіонах. Львівський філіал розпочав свою роботу в 2009 році.

Членство в престижних міжбанківських союзах, об’єднаннях, біржах і асоціаціях, а також партнерство з компаніями, які лідирують в своїй галузі – ТМ «КОМО», «WOG», АСК «ІНГО Україна» та інших, свідчить про репутацію банку в ділових колах.

Вся діяльність установи провадиться в рамках закону – з відповідним ліцензуванням і абсолютно прозоро. Вся інформація, яка стосується керівництва, послуг, активів і зобов’язань банку, усвідомлення місії і соціальної відповідальності - загальнодоступна і розміщена на офіційному сайті.

Висока кваліфікація працівників і компетентна позиція правління – це синергія, яка дозволила виробити конструктивну тактику і стратегію подолання наслідків економічного падіння в країні. Тому сьогодні Банк Інвестицій і заощаджень – надійний партнер в світі грошей!

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
2005

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Оновлення даних: 22.01.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.