Універсальний львівський довідник

БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ, ПАТ

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Словацького, 3, к. 2
Телефон основний:
(032) 2477808

Про компанію

Рік заснування:
2005

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Банківські послуги фізичним та юридичним особам у відділенні та через інтернет: депозити, кредити готівкою і на придбання житла, обмін валют; пенсійні програми, здійснення грошових переказів, прийом платежів; обслуговування поточних рахунків, зберігання цінностей в індивідуальних сейфах; фінансові операції з національною та іноземною валютою; продаж банківських металів, як еквіваленту заощаджень.

Банк пропонує власні платіжні картки міжнародної платіжної системи VISA International для безготівкових розрахунків та участь в акціях і програмах лояльності.

Рекламна інформація:

Фінансова установа представляє повний спектр банківських послуг з 2005 року. За ці роки продемонструвала стабільну, впевнену позицію на фінансовому ринку країни і тенденцію до прогресивного розвитку. Такий статус підтвердила національна рейтингова агенція, яка проаналізувала положення банку і визнала високою ступінь надійності вкладень (рейтинг 4+ - дуже надійний). За час діяльності банк відкрив 22 відділення в різних містах і регіонах. Львівський філіал розпочав свою роботу в 2009 році.

Членство в престижних міжбанківських союзах, об’єднаннях, біржах і асоціаціях, а також партнерство з компаніями, які лідирують в своїй галузі – ТМ «КОМО», «WOG», АСК «ІНГО Україна» та інших, свідчить про репутацію банку в ділових колах.

Вся діяльність установи провадиться в рамках закону – з відповідним ліцензуванням і абсолютно прозоро. Вся інформація, яка стосується керівництва, послуг, активів і зобов’язань банку, усвідомлення місії і соціальної відповідальності - загальнодоступна і розміщена на офіційному сайті.

Висока кваліфікація працівників і компетентна позиція правління – це синергія, яка дозволила виробити конструктивну тактику і стратегію подолання наслідків економічного падіння в країні. Тому сьогодні Банк Інвестицій і заощаджень – надійний партнер в світі грошей!

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
07.02.2017