Контакти

Фактична адреса:
81000, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Яворів, вул. Промислова, 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ДЕРЕВ’ЯНИЙ ДІМ, ТОВ

Контакти

Фактична адреса:
81000, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Яворів, вул. Промислова, 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
81000, Львівська обл., Яворівський р-н, м. Яворів, вул. Промислова, 1
Телефони:

Діяльність

Пропонує наступну продукцію з дерева:
- Клеєний стіновий профільований брус з дерева, клеєні балки перекриття
- Дерев’яні будинки з брусу (житлові, дачно-відпочинкові, бані, альтанки тощо)
- Погонажні вироби з дерева (блок хаус, фальш брус, вагонка, дошка підлоги)
- Дерев’яну тару (європалети EURO EPAL 1, палети /піддони 2 сорту, полегшені палети, нестандартні палети / піддони)

Інформація

Компанія ”Дерев’яний дім” заснована в 2003 році. Основними напрямками діяльності є виробництво клеєного брусу для дерев’яних будинків та виготовлення палет (піддонів). Компанія реалізує продукцію по усій території України та експортує до Європейського Союзу.
ТОВ ”Дерев’яний дім” має ліцензію Європейської Асоціації Палет та є сертифікованим ліцензованим виробником європалет стандарту EURO EPAL 1. Якість деревини, кріплення елементів європалет, маркування і допустимі розміри наших європалет (євро піддонів) у точності відповідають стандарту EPAL EURO. Наші європалети (європіддони) промарковані штампом EPAL та фіто-санітарним штампом. Окрім цього, налагоджене виробництво нестандартних піддонів та полегшених палет, що є оптимальним рішенням у ситуаціях, коли необхідна менша вантажопідйомність піддону та економія коштів.
Компанія має власні виробничі потужності у місті Яворів Львівської області, на яких змонтовані сучасне професійне обладнання, автоматизовані лінії та сушильні комплекси. ТОВ ”Дерев’яний дім” здійснює повний цикл виробництва, виробничі процеси автоматизовані, на усіх етапах впроваджено систему контролю якості, що забезпечує виготовлення дерев’яної продукції високого рівня складності, її якість та надійність у експлуатації.
Дерев’яні будинки з клеєного брусу забезпечують природню екологічність та довговічність. Клеєний брус – це високотехнологічний будівельний матеріал, що не розтріскується, не викручується, дає мінімальну усадку, не потребує додаткових оздоблювальних робіт, забезпечує ідеальну теплоізоляцію та оптимальний мікроклімат всередині приміщень.
Запрошуємо до співпраці - будемо раді бачити вас серед наших партнерів!

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
2003

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 04.02.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.