Універсальний львівський довідник

ЕЛІТА-НОВА, ТУРАГЕНСТВО

Адреса:
79018, м. Львів, вул. Антоновича, 20/2
Телефон основний:
(032) 2970880
Телефони:
(032) 2970441
Факс:
(032) 2971130

Про компанію

Керівник:
Согор Андрій Ярославович — директор
Чисельність працівників:
28

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Повний спектр туристичних послуг: короткочасні поїздки до Львова; екскурсійні тури по визначних містах Європи; відпочинок на морі – традиційні напрямки чи екзотичні острова; гірськолижні курорти в Україні та за кордоном; туристичні подорожі в різні країни світу. Обслуговування індивідуальних і групових замовлень. Авіа-, автобусні перевезення чартерними або регулярними рейсами. Бронювання квитків. Підбір оптимального варіанту для кожного клієнта.

Рекламна інформація:

Надійний туроператор, який стабільно працює в своїй сфері навіть під час кризового стану економіки. Високі професійні якості і досвід роботи засновників, операторів і менеджерів привели агенцію до успіху - фірма показує динаміку росту клієнтської бази і розвитку туристичних напрямків. Цьому сприяє і налагоджена співпраця з престижними фірмами-партнерами, завдяки якій «Еліта Нова» може пропонувати своїм клієнтам великий вибір турів у всіх напрямках з достатньою градацією цін і незмінно високою якістю сервісу.

Для наших клієнтів завжди приготовані додаткові бонуси з акційними програмами «А ось і знижка!», «Я з мультивізою» і «Для друзів». Приємним сюрпризом стануть спеціальні пропозиції: «Побачення по-львівськи» і «Романтичні вихідні у Львові» - романтичний час удвох для закоханих пар! Також ми пропонуємо тури за індивідуально обраним маршрутом, щоб побачити саме ті міста, які бажаєте ви. А ще – тури без нічних переїздів, шопінг-поїздки, спеціальні рейси на визначні події – спортивні, культурні, політичні і таке інше.

Для додаткової зручності інтернет користувачів наш ресурс надає можливість наступних операцій: консультація з оператором, вибір туру, бронювання квитків, он-лайн розрахунок. Ми створюємо зручні умови для зайнятих людей.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 18:00
Вівторок:
від 10:00 до 18:00
Середа:
від 10:00 до 18:00
Четвер:
від 10:00 до 18:00
П'ятниця:
від 10:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
07.02.2017