Універсальний львівський довідник

WEDBERRY, ВЕСІЛЬНА АГЕНЦІЯ

Адреса:
79000, м. Львів
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Організація весільних торжеств, вінчання, виїзних церемоній, банкетів, фуршетів, фотосесій, прогулянок молодих, оформлення залів. Розробка сценаріїв, послуги ведучих, флористів, церемонімейстерів, перукарів і візажистів, друк та доставка запрошень. А також влаштування корпоративних, сімейних і тематичних свят - від озвучення ідеї до її досконалого втілення.

Рекламна інформація:

Молода компанія, де працюють креативні молоді люди, повні оригінальних ідей і енергії для їх втілення. Вони розуміють як поєднати ваш індивідуальний стиль з найновішими тенденціями в світі весільної моди. Менеджери «WEDBERRY» прикладуть всіх зусиль, щоб правильно зрозуміти ваше бачення цього свята і запропонують безліч своїх задумів .

Наступний крок – розробка детального сценарію, який включає всі найдрібніші деталі заходу. Його обов’язково погоджують з Замовником. А тоді – наша робота! Чітка, злагоджена співпраця з кращими фахівцями в своїй царині – флористами, дизайнерами і візажистами та іншими, які зроблять все ідеально для цього дня. Вам не прийдеться напружено думати, чи не пропустили ви якусь важливу річ, на яку годину прийде фотограф, чи готові обручки. Всі ці питання триматиме під контролем розпорядник весільної агенції «WEDBERRY».

Оригінальні проекти є родзинкою фірми. До них відноситься унікальна ідея «Ранок нареченої». Вона покликана створити зворушливу церемонію приготування, відчути чарівну атмосферу романтики в цей особливий час, не дати ранку потонути в суєті клопотів.Ще один – відеоролик-сюрприз, в якому жених і наречена освідчуються в коханні. Професійна зйомка і режисура створять міні-шедевр, він завжди буде нагадувати молодим про їхню любов.

Весільна агенція «WEDBERRY» також організовує корпоративні заходи, дитячі, сімейні і тематичні свята.
Ми любимо свою роботу і завжди працюємо з повною віддачею!

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
20.02.2019