Універсальний львівський довідник

ВОПАК, МЕРЕЖА СУПЕРМАРКЕТІВ

Фактична адреса:
79000м. Львів

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Мережа супермаркетів, які пропонують тільки якісні товари за оптимальними цінами. У нас діють акції, знижки і програми лояльності на всі групи товарів. М’ясні, рибні і молочні товари, овочі і фрукти, олії, крупи, консерви, ковбасні, кондитерські, хлібобулочні вироби, напої і солодощі, а також інші продукти гастрономії і бакалеї. В кожному магазині є відділ кулінарії, де пропонуються готові для вживання страви – печене, смажене, копчене м’ясо, риба, а ще салати, гарячі гарніри, випічка і тістечка. Великий асортимент алкоголю і сигарет і ще побутова хімія, галантерея, товари щоденного вжитку і посуд. Все необхідне – поруч!

Рекламна інформація:

Мережа супермаркетів, яка налічує на сьогодні 8 магазинів у Львові і два - в області, в м.Новий Розділ і Червоноград. Кожен торговий заклад розташовано в максимально зручному і людному місці, поблизу транспортних зупинок, щоб доставка покупки до дому не стала проблемою, якщо навіть у клієнта немає автомобіля.
Всі магазини оформлені в фірмовому стилі, ведуть однакову цінову політику, відрізняються якісним обслуговуванням і чудовою якістю товарів. Ви можете переконатися в тому, що все зберігається в ідеальних умовах, для цього слугує сучасне холодильне обладнання, стелажі і вітрини з відповідних матеріалів, продуманий мерчендайзинг. Все доступно розміщено в просторих залах і вибір покупки не займає багато часу і сил.
Мережа Вопак Львів цінує своїх клієнтів, ставиться до них, як до хороших сусідів. І тому постійно пропонує знижки, акції, різноманітні програми для того, щоб купувати було ще краще. Постійні покупці знають акцію «Хороші ціни», коли вартість популярних продуктів значно знижується. Крім того є цікаві пропозиції для власників Пенсійних карток і програма лояльності «Картка нашої сім’ї». А акція «Контроль якості продуктів» - непогана мотивація. Необхідно знайти прострочений товар і отримати винагороду! Ці бонуси – подяка постійним клієнтам за те, що вони вибирають нас!
Наша мережа співпрацює з благодійними організаціями і надає можливість придбання товарів без готівкових коштів за картками, які пізніше оплачує замовник. Також Вопак Львівська область пропонує придбати подарункові сертифікати на різні суми і в такий спосіб потурбуватися про своїх близьких.
Адміністрація високо оцінює думки і ідеї своїх партнерів – постачальників і покупців. На офіційному сайті завжди з інтересом ознайомляться з Вашими пропозиціями і обов’язково врахують їх для того, щоб удосконалити торговий процес у мережі супермаркетів Вопак.

Службова інформація

Дата перевірки:
21.02.2019