Універсальний львівський довідник

ДВ, МЕДИЧНИЙ ЗАКЛАД

Адреса:
79007, м. Львів, вул. Дорошенка, 65, к. 2
Телефон основний:
(032) 2610326
Телефони:
(032) 2610327, (097) 4452176

Про компанію

Керівник:
Дорошенко-Кравчик М. В. — головний лікар
Рік заснування:
1998

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Охорона здоров’я
  • Медична практика

Продукція, послуги:

Медичний центр ДВ у Львові пропонує приватні послуги гінеколога, уролога, дерматовенеролога, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, невропатолога, масажиста, патронажу вагітності, кольпоскопії, комплексної ультразвукової діагностики.

Послуги гінеколога:
- Планування сім’ї
- Комплексне обстеження перед вагітністю
- Патронаж вагітності, підготовка до родів. Майбутнім мамам пропонуються спеціальні лікувально-профілактичні, косметичні засоби для вагітних, міорелаксуючий масаж та послуги масажиста і косметолога за потребою.
- Патологія шийки матки. Обстеження та лікування включають: цитологічне дослідження, мікроскопічне дослідження мазка із застосуванням самих сучасних лабораторних методів. Ми проводимо розширене кольпоскопічне дослідження із застосуванням діагностичних проб та відеовідтворення зображення, фотофіксацію і видачу кольпоскопічного зображення в реальному часі. Лікування ерозії: КРІОДИСТРУКЦІЯ - 100 % ГАРАНТІЯ ЛІКУВАННЯ. Лікування ендометріозу, профілактика та лікування міоми матки та гіперпластичних процесів ендометрію.
- Діагностика та лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Перелік діагностичних заходів включає всі існуючі найсучасніші методи діагностики, адаптовані до європейської стандартизації. При визначенні схеми лікування надається перевага найсучаснішим фармацевтичним препаратам з мінімальним побічним ефектом. У переліку лікувальних призначень присутні схеми лікування фітопрепаратами, а також спеціальні схеми для лікування людей з підвищеною реакцією (алергетикам).
- Лікування порушень менструального циклу.
- Діагностика та лікування мастопатії.
- Усі види сучасних гінекологічних операцій. Всі гінекологічні втручання виконуються на високому професійному рівні. Ми пропонуємо: ампутацію та ексрпацію матки, видалення кіст яйників та пухлин, операції при позаматковій вагітності, пластика жіночих статевих органів, відновлення дівочої пліви.
- Лікування клімаксу (Індивідуальний підбір гормональної, гомеопатичної та фітотерапії). На кожному етапі життя жінка повинна почувати себе здоровою і впевненою не зважаючи ні на вік, ні на проблеми, які виникають з появою грізного слова “клімакс”. Сьогодні проблема клімактеричних розладів вирішується швидко і ефективно завдяки найсучаснішим препаратам замісної терапії, як гормонального так і гомеопатичного та фітопатичного походження. Для індивідуального призначення необхідно провести гормональні обстеження, біохімічні обстеження крові, визначення вмісту основних мікроелементів, УЗД органів малого тазу та молочних залоз та консультації суміжних спеціалістів (за потребою).
- Консультації з питань планування сім”ї та контрацепції: проти плідні таблетки, трансдермальний пластир, кільце, введення і видалення ВМС – сучасні моделі, невідкладна контрацепція (72год після незахищеного статевого акту), профілактика випадкових статевих контактів.
- Лазеротерапія. Широке застосування у клінічній практиці методів лазерної терапії обумовлене високою ефективністю дії на тканини і організм в цілому низькоінтенсивного лазерного випромінення.

Ультразвукова діагностика:
- органів малого тазу;
- вагітності;
- шлунково-кишкового тракту;
- молочної залози;
- нирок, сечового міхура, простати;
- щитоподібної залози.

Послуги уролога:
- Лікування захворювань, що передаються статевим шляхом: хламідіоз, уреоплазмоз, мікоплазмоз, трихомоніаз, вірус герпесу 1 і 2 типів, цитомегаловірус, токсоплазмоз.
- Комплексне лікування уретриту, простату.
- Лікування запальних захворювань сечовивідних шляхів (цистіти, пієлонефрити та ін.)
- Лікування сексуальних розладів: порушення статевого потягу, проблеми потенції, порушення еякуляції (передчасна еякуляція).
- Сучасні ендоскопічні оперативні втручання: варікоцеллє, аденома простати, сечокам’яна хвороба.

Якість сперми.
Від неї залежить чи залишитеся ви останнім у своєму роді або у вас є шанс залишити після себе можливого рятівника людства. З огляду цього - найкраще розуміння якості сперми дає спермограма. ЇЇ роблять в нашому медичному закладі. Всі наведені у вашій спермограмі результати змінюються з віком. Це природний процес. Кожен результат спермограми потребує консультації спеціаліста з визначенням правильного діагнозу та назначенням рекомендацій.

Уреоплазма - модне, гламурне, романтичне захворювання, що передається статевим шляхом. Збудник цієї інфекції є умовно патогенним. Він здатний викликати ряд захворювань, але може перебувати в організмі здорової людини, на слизових оболонках статевих органів. Носіями переважно є жінки, однак якщо дівчина скаржиться на болі внизу живота, різі при сечопуску та помірні прозорі виділення з піхви, неварто категорично заявляти, що це її проблема і ви тут ні до чого. Якщо ви займаєтеся коханням, то ви в будь-якому випадку маєте здати аналізи та лікуватися разом зі своїм партнером. Якщо не лікувати цієї інфекції вона може викликати простатит, або змінити структуру сечовипускного каналу. У жінок уреоплазма потенціює незпліддя, а у вагітних викликає проблеми перебігу вагітності. Уреоплазма добре підлягає лікуванню.

Працівниками нашого медичного закладу надається повний спектр ендоскопічних операцій (видалення камінців у нирках, сечоводах, сечовому міхурі). Проводимо емболізацію судин при варікоцелле (варикозне розширення судин яєчка, що спричиняє порушення сперматогенезу та викликає непліддя). Безболісно проводимо обрізання крайньої плоті. Ефективно лікуємо ендоскопічним шляхом аденому простати.

Послуги лікаря ендокринолога:
У кожного гормону, що виробляється нашим організмом, своя певна функція, однак всі вони знаходяться у тісному зв’язку один з одним. Ендокринна система людини представлена залозами внутрішньої секреції, які позбавлені вивідних протоків, в результаті чого, їх секрет поступає безпосередньо у кровотік, справляючи регулюючу дію на певні органи і системи. Ендокринологу доводиться у своїй роботі стикатися із захворюваннями залоз змішаного типу. Яскравим прикладом цього є підшлункова залоза, екзокринна частина якої виробляє компоненти травних соків, а ендокринна частина відповідає за продукцію гормонів інсуліну, глюкагону і соматостатину, які регулюють обмін глюкози в організмі. У головному мозку людини розміщений гіпоталамус і гіпофіз, гормони яких мають стимулюючий або гальмівний вплив на інші залози організму. В наш час поширені й захворювання щитоподібної залози. Гормони, які виробляє ця залоза беруть участь у регуляції обміну енергії й мінеральних речовин, особливо, кальцію й фосфору. Наднирники виробляють адреналін, норадреналін, глюкокортикоїди й мінералокортикоїды, які беруть безпосередню участь в регуляції артеріального тиску, протизапальних реакціях, стресі. Статеві залози відповідають за формування і розвиток організму відповідно до статевої диференціації. Це далеко не повий перелік функцій, що виконуються ендокринною системою, але вже й цього достатньо, щоб зрозуміти, яка відповідальність лежить на лікареві – ендокринологу. У своїй роботі спеціаліст орієнтується на аналіз клінічної картини захворювання, скарг пацієнта, даних огляду, лабораторних та інструментальних методів дослідження. Після встановлення заключного діагнозу для кожного пацієнта розробляється індивідуальна схема медикаментозної корекції захворювання, після стабілізації стану потрібен періодичний профілактичний нагляд. Вчасно проведене обстеження і лікування ендокринних захворювань позбавить Вас від розвитку ускладнень, дозволить повною мірою відчути красу життя.

Послуги лікаря дерматокосметолога:
- Клініко-лабораторна діагностика, лікування та профілактика різних хвороб шкіри та слизових оболонок, похідних шкіри: волосся, нігтів, салових та потових залоз.
- Грибкові захворювання шкіри, слизових оболонок, волосистої частини голови, нігтів.
- Обстеження, діагностика, лікування, профілактика рецидивів при різних хворобах шкіри, слизових оболонок: атопічний дерматит, алергічні дерматози (дерматити, екзема, токсикоалергодермії), склеродермія, хронічний червоний вовчак, міхурчасті хвороби, гніячкові хвороби.
- Вугрова хвороба різного ступеня важкості.
- Розацеазна хвороба.
- Доброякісні новоутвори шкіри та слизових оболонок.
- Псоріатична хвороба.
- Вірусні захворювання.
- Випадіння волосся та облисіння різного походження.
- Діагностика, лікування, консультація складних дерматологічних випадків.
- Фізіотерапевтичне лікування, кріотерапія, лазеротерапія.
- Патогістоморфологічна діагностика.
- Біопсія шкіри.
- Дерматоскопія, кольпоскопія.

Послуги терапевта, гастроентеролога.
До внутрішніх хвороб належить велика група захворювань внутрішніх органів – легень, серця, шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок тощо. У розділі медицини, що називається терапією, відокремлюють такі аспекти: розпізнавання, лікування та профілактика захворювань внутрішніх органів.
Останніми роками завдяки використанню у клінічній медицині найновіших інструментально-лабораторних методів дослідження, значно підвищився рівень розпізнавання внутрішніх хвороб. Завдяки сучасним досягненням у галузі фармацевтичної хімії, технології лікарських форм, зросла ефективність лікування цих захворювань. Разом з тим нові методи дослідження і лікування досить складні, що потребує для їх засвоєння спеціальної підготовки, знань та досвіду.
Сьогодні більше уваги приділяється профілактиці захворювань. Стимулювання здоров’я є підходом, який дозволяє людям посилити контроль за своїм здоров’ям і покращувати його. Це означає: люди будуть усвідомлювати, що вони здатні формувати власне життя і життя своїх сімей.
Кваліфікований терапевт нашого медичного центру, застосовуючи найновіші методи лабораторно-інструментальних досліджень, допоможе діагностувати захворювання внутрішніх органів, призначить лікування та забезпечить реабілітаційні та профілактичні заходи у хворих із хронічним перебігом захворювань серцево-судинної, дихальної, сечо-видільної системи.

Послуги лікаря невролога:
- консультації, діагностика, лікування неврологічних захворювань хребта (головний біль, простріли, остеохондроз, радикуліти, люмбалгії, скривлення хребта та ін.);
- медикаментозні блокади при виражених больових проявах (переднього драбинчастого м’язу, перавертебральна і періостальна, селективна блокада спинномозкового нерву, крижова епідуральна блокада по Катлену, блокада грушовидного м’язу, остеорецепціотерапія метафізерних зон рук та ніг);
- акупунктура (лікування голками);
- лазеротерапія (лікування лазерним променем в інфрачервоному спектрі);
- високоякісний лікувальний масаж при неврологічних захворюваннях.

Наші спеціалісти надають інші послуги для збереження вашого здоров’я.

Рекламна інформація:

Медичний центр ДВ заснований в 1998 р. лікарем вищої категорії Дорошенко Володимиром Федоровичем.

Це перша приватна клініка у Львові, з надзвичайно зручним розташуванням у центрі міста, де надається комплексна медична допомога:

Особлива увага у медичному закладі ДВ приділяється високій професійності спеціалістів.

Працівники медичного центру ДВ – це кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії, науковий і практичний досвід яких відомий не лише в Україні, а й за кордоном. Наукові роботи наших працівників постійно друкуються у спеціалізованих періодичних виданнях. Постійні тренінги, курси в межах України та за кордоном, відвідування та прийом участі у міжнародних конференціях підтримують їх професійний рівень.

Схеми лікування, що призначаються пацієнтам відповідають Європейських стандартах.

Ключові слова:

венеролог, лікар гінеколог, лікар психіатр, лікар психотерапевт, лікар уролог, гастроентеролог, гінеколог, гінекологічна клініка, гінекологічні клініки, гінекологічні операції, гінекологія аналізи, гінекологія огляд, гінекологія узі, дерматовенеролог, дерматолог, жіноча консультація, кабінет психолога, клініка урології, кольпоскопія, консультації лікарів, консультації гінеколога, консультації психотерапевта, консультації уролога, консультація лікаря гінеколога, консультація лікарів, консультація дерматолога, консультація психіатра, консультація психолога, лабораторна діагностика, лікування безпліддя, лікування депресії, лікування простатиту, мамолог, масажист, медичний масаж, невролог, неврологія клініка, невропатолог, простатит лікування, психотерапія неврозів, узі, узд вагітним, узд під час вагітності, узд гінекологічне, узд молочних залоз, ультразвукове дослідження, урологічні операції, урологія лікування, послуги гінеколога, послуги психіатра, послуги психолога, послуги психотерапевта, ендокринолог, ведення вагітності пологи, допомога психіатра, зробити узі

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
22336545

Години роботи

Понеділок:
від 10:00 до 18:00
Вівторок:
від 10:00 до 18:00
Середа:
від 10:00 до 18:00
Четвер:
від 10:00 до 18:00
П'ятниця:
від 10:00 до 18:00
Субота:
від 10:00 до 14:00

Службова інформація

Дата перевірки:
13.02.2017