Універсальний львівський довідник

ДЕЛ ПОСТ, ТОВ

Фактична адреса:
79066м. Львів, вул. Зелена, 301

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Розробка логістичних маршрутів, технологічних алгоритмів індивідуально для кожного клієнта. Митно-брокерські послуги. Адресна доставка. Комплексна допомога по оформленню відповідних документів, перевезенню, доставці, супроводженню вантажів. Трекінг. Страхування – TIR, EX-1, CMR, T-1. Надійні гарантії збереження вантажу, в тому числі від пошкоджень при транспортуванні. Інформування замовника про етапи процесу.

Компанія має власні склади і успішно працює на вітчизняному і міжнародному ринках.

Рекламна інформація:

Логістична компанія, яка має чітко сформульовану мету діяльності і розроблену тактику і стратегію її досягнення. Один з пунктів - покращення життя українців через зміцнення економіки країни. Демонструє принцип соціальної відповідальності і зацікавленості в успішності партнерів. Один з лідерів в своєму сегменті.

Постійно розвивається, впроваджує новітні технологічні розробки, програмне забезпечення і сервіси для того, щоб оптимізувати робочий процес – здешевити послуги шляхом ефективнішого використання ресурсів. Спеціалісти фірми регулярно навчаються, підвищують свій кваліфікаційний рівень.

«DELPOST» забезпечує повну охорону вантажів – вони не будуть втрачені, пошкоджені, але вчасно доставлені в транспортному засобі відповідної габаритності. У разі порушення гарантії компанія бере на себе матеріальну відповідальність.

Послугами фірми скористалися такі потужні клієнти, як COMFY, AVON, Mary Kay, BRAVO, Оболонь, ПЗУ Україна, Ельдорадо, MOYO, UNIQA, Агропартнер, Oriflame та інші. Репутація «DELPOST», як надійного і відповідального помічника, підкріплена статусом його клієнтів.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
37098256

Службова інформація

Дата перевірки:
24.06.2019