Контакти

Фактична адреса:
79066, м. Львів, вул. Зелена, 301
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ДЕЛ ПОСТ, ТОВ

Контакти

Фактична адреса:
79066, м. Львів, вул. Зелена, 301
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79066, м. Львів, вул. Зелена, 301

Діяльність

Розробка логістичних маршрутів, технологічних алгоритмів індивідуально для кожного клієнта. Митно-брокерські послуги. Адресна доставка. Комплексна допомога по оформленню відповідних документів, перевезенню, доставці, супроводженню вантажів. Трекінг. Страхування – TIR, EX-1, CMR, T-1. Надійні гарантії збереження вантажу, в тому числі від пошкоджень при транспортуванні. Інформування замовника про етапи процесу.

Компанія має власні склади і успішно працює на вітчизняному і міжнародному ринках.

Інформація

Логістична компанія, яка має чітко сформульовану мету діяльності і розроблену тактику і стратегію її досягнення. Один з пунктів - покращення життя українців через зміцнення економіки країни. Демонструє принцип соціальної відповідальності і зацікавленості в успішності партнерів. Один з лідерів в своєму сегменті.

Постійно розвивається, впроваджує новітні технологічні розробки, програмне забезпечення і сервіси для того, щоб оптимізувати робочий процес – здешевити послуги шляхом ефективнішого використання ресурсів. Спеціалісти фірми регулярно навчаються, підвищують свій кваліфікаційний рівень.

«DELPOST» забезпечує повну охорону вантажів – вони не будуть втрачені, пошкоджені, але вчасно доставлені в транспортному засобі відповідної габаритності. У разі порушення гарантії компанія бере на себе матеріальну відповідальність.

Послугами фірми скористалися такі потужні клієнти, як COMFY, AVON, Mary Kay, BRAVO, Оболонь, ПЗУ Україна, Ельдорадо, MOYO, UNIQA, Агропартнер, Oriflame та інші. Репутація «DELPOST», як надійного і відповідального помічника, підкріплена статусом його клієнтів.

Рубрики

Оновлення даних: 24.06.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.