ВАШ СЕРВІС - РЕМОНТ ЦИФРОВОЇ ТЕХНІКИ
Адреса:
79016, м. Львів, вул. Хорватська, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ВАШ СЕРВІС - РЕМОНТ ЦИФРОВОЇ ТЕХНІКИ

ВАШ СЕРВІС - РЕМОНТ ЦИФРОВОЇ ТЕХНІКИ
Адреса:
79016, м. Львів, вул. Хорватська, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ВАШ СЕРВІС - РЕМОНТ ЦИФРОВОЇ ТЕХНІКИ
Адреса:
79016, м. Львів, вул. Хорватська, 8
Телефони:

Діяльність

Фото — ВАШ СЕРВІС - РЕМОНТ ЦИФРОВОЇ ТЕХНІКИ Пропонуємо послуги чистки матриць, а також ремонт:
- об’єктивів;
- планшетів;
- компактних фотоапаратів;
- дзеркальних фотоапаратів;
- ноутбуків;
- фотоспалахів;
- телевізорів;
- студійного обладнання;
- домофонів;
- електротранспорта;
- квадрокоптерів.

Інформація

Команда фахівців компанії «ВАШ СЕРВІС» здійснює ремонт цифрової техніки будь-якої складності і налаштування цифрового професійного обладнання більшості фірм-виробників, таких як: Canon, Olympus, Samsung, Sony, Casio, Nikon, Panasonic, Sigma та інших відомих фірм.

Також, ремонтуємо ноутбуки, LCD телевізори, об’єктиви, фотоспалахи, студійне обладнання, PSP, КПК, стаціонарні комп’ютери, в стислі терміни.

Проводимо чистку матриць Ваших дзеркальних фотоапаратів.

Проводимо ремонт домофонів у стислі терміни. Можливий ремонт іншої супутньої техніки (блоків безперебійного живлення, DVD та ін.).

Використовуючи досягнення високих технологій діагностики, ми точно визначимо причину поломки Вашого цифрового пристрою і допоможемо її усунути в найкоротші терміни! Ми цінуємо Ваш час і тому гарантуємо оперативний і якісний ремонт будь-якої цифрової техніки від аматорської до професійної.

Причинами багатьох типових несправностей цифрової техніки є механічні пошкодження і неправильна експлуатація пристроїв. Як правило, самостійне вирішення проблем призводить до збільшення вартості ремонту, до якого, в кінцевому рахунку, вдатися все ж доводиться. Своєчасний сервіс і професійний ремонт допоможуть уникнути багатьох проблем Вашої цифрової техніки.

Ми готові надати свою допомогу у вирішення Ваших «цифрових» проблем:)

КУПИМО ВАШУ ТЕХНІКУ - техніку, яка не підлягає ремонту. А саме - цифрові фотоапарати, ноутбуки та іншу техніку за домовленістю.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 18:30
Вівторок:
10:00 — 18:30
Середа:
10:00 — 18:30
Четвер:
10:00 — 18:30
П'ятниця:
10:00 — 18:30
Субота:
11:00 — 15:00
Оновлення даних: 18.02.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

ремонт планшетів, ремонт фотоапаратів, ноутбуків, комп’ютерів, оргтехніки, стаціонарних комп’ютерів у львові, dvd, psp, діагностика техніки, кпк, ремонт супутньої техніки, блоків безперебійного живлення львів, найкращий сервіс по ремонту фотоапаратів у львові, налаштування цифрового професійного обладнання львів, якісний ремонт цифрової техніки львів, ремонт спалахів, ремонт матриці львів, ремонт об’єктивів дешево, ремонт електротранспорту, ремонт квадрокоптерів, ремонт домофонів

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.