ГРІН КАП, ТОВ
Адреса:
79000, Львівська обл., с. Бучали, вул. Вокзальна, 357А
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ГРІН КАП, ТОВ

ГРІН КАП, ТОВ
Адреса:
79000, Львівська обл., с. Бучали, вул. Вокзальна, 357А
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ГРІН КАП, ТОВ
Адреса:
79000, Львівська обл., с. Бучали, вул. Вокзальна, 357А
Телефони:

Діяльність

Фото — ГРІН КАП, ТОВ ТОВ «ГРІН КАП», використовуючи якісне обладнання та сировину є високотехнологічним підприємством з ВИРОБНИЦТВА ПАПЕРОВИХ СТАКАНІВ. У власності компанії є обладнання нового покоління, що здатне одночасно та в безперебійному режимі забезпечити виробництво різних розмірів паперових стаканів.

Як відзначають наші Клієнти кожний вид напою: кава,чай, соки, тощо - потребує того чи іншого розміру стакана. На даний час асортимент нашої продукції включає євростандартні стакани таких розмірів:
► 110 мл – стакан невеликого розміру, який здебільшого використовується для кави Еспрессо.
► 180 мл – даний стакан отримав назву «вендінговий», цей розмір часто використовується у кавових машинах швидкого приготування, такі машини називаються вендінгові кавові машин тому така назва даного розміру стакана.
► 270 мл – класичний розмір стакана для будь-яких напоїв (кава, чай, з молоком чи без, соки чи вода).
► 430 мл - як показують запити Споживачів - на даний час також досить популярними є такі кавові напої як Латте, Американо з молоком, а їх найкраще готувати саме в євростандарті 430 мл ємкості.

Для виробництва продукції, в залежності від замовлення в нашому розпорядженні завжди є папір різної щільності та товщини.

Друк – дизайнерські малюнки чи написи на стакани наносяться виключно на флексографічній поліграфічній машині.

Інформація

ТОВ «ГРІН КАП» (GREEN CUP LLC) - є виробником паперових стаканів Підприємство відзначаеться значними потужностями в даному бізнес сегменті. Наша продукція виробляеться як для національного споживача так і на Експорт.

Вся продукція, що виробляється на заводі ТОВ «ГРІН КАП» робиться виключно з високоякісної, екологічно чистої сировини, а це вищого гатунку папір премиумкласу, який постачаеться з ЄС.

ТОВ «ГРІН КАП» дотримується найвищих стандартів якості, норм та контролю в усіх процесах виробництва та завжди орієнтуеться на запити та вимоги споживача

ТОВ «ГРІН КАП» ніколи не зупиняеться на досягнутих результатах постійно вдосконалює та нарощує свій виробничий потенціал для утримання планки високої якості своєї продукції. З метою досягнення найвищих результатів у своїй роботі ТОВ «ГРІН КАП» підтримує наступні цінності: Якість, Лідерство, Розвиток.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Коцюба Роман Михайлович — Директор
Рік заснування:
2015
Торгові марки:
GREEN CUP LLC

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 15:00
Оновлення даних: 06.11.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.