Універсальний львівський довідник

ВИРОБНИК ПОЛІМЕРНИХ УЩІЛЬНЮВАЧІВ

Юридична адреса:
48251, Тернопільська обл., Гусятинський р-н., с. Самолусківці
Фактична адреса:
48251Тернопільська обл., Гусятинський р-н, с. Самолусківці
Телефон основний:
(067) 3502361
Телефони:
(067) 6504873, (067) 6755790
Факс:
(03557) 63628

Про компанію

Керівник:
Оленюк Анатолій Васильович — керівник
Рік заснування:
2008

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво інших виробів з пластмас
  • Загальні механічні операції
  • Посередництво в торгівлі товарами широкого асортименту
  • Надання інших індивідуальних послуг

Продукція, послуги:

Компанія ”WestPlast” - виробник ряду полімерних ущільнювачів, які за якістю конкурують з аналогами іноземних виробників.

Компанії ”WestPlast” виготовляє:
- ущільнювачі для дверей;
- комплектуючі для меблів;
- ущільнювач для натяжних стель;
- ущільнювачі для вікон;
- ущільнювач для антимоскітних сіток;
- вироби з металу.

Рекламна інформація:

Компанія «WestPlast» працює на ринку з 2008 року. За цей час підприємство налагодило тісне співробітництво з багатьма споживачами у різних регіонах України.

Наші ущільнювачі відрізняються стійкістю перед погодними умовами, УФ-випромінюванням, маслами, мастилами та багатьма іншими хімічними факторами. Вони фізіологічно нейтральні, без смаку і запаху.

Компанія «WestPlast» спеціалізується по виробам полівінілхлоридним погонажним: ущільнювачі для антимоскітних систем виду М, ущільнювачі для шаф-купе, комплектуючі для натяжних стель, декоративні заглушки та кути.

Висока якість ущільнювачів «WestPlast» досягається завдяки застосовуванню найбільш передових технологій виробництва, сировини та використанню матеріалів провідних виробників. Використання сучасного обладнання забезпечує виконання замовлень наших споживачів у найкоротші терміни. Асортимент продукції постійно розширюється, тому компанія регулярно виготовляє фільєри для нових виробів.

Купити та замовити ущільнювачі у виробника Ви можете за помірними цінами.

Ключові слова:

ущільнювач для дверей, ущільнювач, ущільнювач для вікон, ущільнювач для пластикових вікон, ущільнювач самоклеючий, ущільнювач двері, ущільнювач для дверей, меблева фурнітура, полімери їх властивості та застосування, утеплювачі, ущільнювач для вікон, ущільнювач для дверей, фурнітура для розсувних дверей, шумоізоляція львів, купити ущільнювач для дверей, ущільнювачі для дверей, ущільнювачі для вікон, дверний ущільнювач, ущільнювач дверний, утеплювач для вікон, заміна ущільнювача на пластикових вікнах, ущільнювачі дверей, ущільнювач для дерев’яних дверей, самоклеющийся ущільнювач, ущільнювач для міжкімнатних дверей, ущільнювач для металевих дверей, утеплювач для дверей, ущільнювач на двері, ущільнювач для дерев’яних вікон, ущільнювачі для пластикових вікон, купити ущільнювач, купити ущільнювач для вікон, ущільнювач для скла, ущільнювач дверей, ущільнювач міжкімнатних дверей, ущільнювач для вхідних дверей, ущільнювач для вхідних дверей, ущільнювач для дверей купити, ущільнювачі на двері, ущільнення дверей, купити ущільнювач для пластикових вікон, ущільнювач на двері, ущільнювач для дверей ціна, віконний ущільнювач, ущільнювач скла, ущільнювач для пластикових вікон купити, ущільнювач для дверей самоклеющийся, дверні ущільнювачі, термостійкий ущільнювач, ущільнювач для металопластикових вікон, ущільнювач п подібний, ущільнювач на пластикові вікна, заміна ущільнювача вікна, як ущільнити пластикові вікна, ущільнювач пВХ, пвх ущільнювачі, самоклеящийся ущільнювач, протипожежний ущільнювач, поліуретановий ущільнювач, ущільнювач для профнастилу, ущільнювач d профіль, щіткові ущільнювачі, ущільнювачі стекол, ущільнювач для металочерепиці, п-подібний ущільнювач, ущільнювач для стекол, заміна ущільнювача на вікнах, ущільнювач на вікна, ущільнювач для склопакетів, виробництво ущільнювачів, ущільнювач d-образний, d-подібний ущільнювач, заміна ущільнювача в вікнах, заміна ущільнювача склопакета, ущільнювач ціна

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3155016116

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Володимир
Дата перевірки:
15.05.2018